1 vb tonee1club 8 Uitstapje Dit jaar hebben wij gekozen voor een dagtocht Twente, met het volgende programma: 8.30: Vertrek bij de kerk met de bus naar Overdinkel. +/-10.30: Aankomst in Overdinkel waar de koffie met krenteweg ge voor ons klaarstaat. Hier bezoeken we een Textielmuseum "Saksenstal Ger- rit",alwaar ons gedemonstreerd wordt hoe te werken met diverse weefgetouwen, spoel- twijn- en vlechtmachines Hier kunt u ook geweven stoffen tegen inkoopprijs aan schaffen, zoals tafellinnen, damast en handdoeken. +/-12.00: Genieten van een Twentse koffietafel. +/-13.00: Vertrek voor een. rondrit door het mooie Twentse land o.l.v, een deskundige gids. Via een verrass1ngstocht gaan we naar een Duitse stad. Hier is gelegenheid tot het. bezoeken van prachtige boetiekjes en een groot warenhuis. +/-16.00: Vertrek uit Duitsland naar Overdinkel, waar de koffie en cake voor ons klaarstaat, +/-19.00: Nuttigen van een diner bij restaurant "Het Witte Huis" in Zeeland. +/-21.00: Aankomst in Castenray. Zoals u ziet een vol programma. Bij het Textielmuseum krijgt iedereen een attentie aangeboden. Wij vragen een eigen bijdrage van f. 60,00 per persoon. Als er nog dames meewillen, geef je dan zo spoedig mogelijk op. Zolang de bus nog niet vol is mogen er ook niet-leden mee. Want reizen met een bijna volle bus is altijd gezelliger!! Opgeven bij Annie Jacobs, tel.: 71907 of bij Nel Wismans, tel.: 71330. Hobbymarkt Oproep aan alle hobbyisten uit Castenray. Wil diegene die een hobby heeft op woensdag 13 september naar "de Wis" komen. Dit geldt ook voor niet-leden van de LVB. Op deze bijeenkomst willen we ge zamel ijk bekijken of hef. haalbaar is om een hobby- beurs te organiseren. De aanvang is 2.0.00 uur. Tot dan Bestuur LVB. Feestavond A.s zaterdag, 9 september, is onze feestavond. We verwachten jullie om 20.00 uur in cafe Hesen. Vraag 1: Hoe gaan we de avond doorbrengen Antwoord: dat is nog een verrassing. Vraag 2: Wat moeten we meebrengen? Antwoord: In ieder geval een niet te gevulde maag. Groetjes en tot zaterdag. MOTORRIJDERS EN BIJRIJDERS VAN CASTENRAY Op verzoek wordt de toertocht gehouden op 24 september a.s. (dus niet op 17 september). De lengte van de tocht is ongeveer 2 x de helft, dus starten met volle tank. Bijeenkomst om 10.30 uur bij cafe Hesen. Om uiterlijk 17.00 uur zijn we weer terug in 'Casele" Join the ride

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8