dameskoor 28-10 nr. 4259 SVC 2 - Vonckel Girls aanvang: 14.00 uur aanwezig: 13.30 uur 6 DE GESCHIEDENIS HERHAALT ZICH Sinds jaar en dag bestaat het trieste feit dat we de eerste competitiewedstrijd verliezen. Geen normaal denkend mens die hier een zinnig antwoord op heeft. Na een zeer sterke oefenwedstrijd tegen het hooggeklasseerde KCHB dachten we sterk in onze schoenen te staan. Tegenstander Oostrum kon zich echter in deze zeer spannende wedstrijd beter handhaven De openingstreffer was een afstandschot uit handen van Jessie. De vreugde was slechts van korta duur, want Oostrum trok de stand gelijk. Na de functiewissel wist Kerstin met één enkele aanzet haar dame de mond te snoeren. Mevrouw de scheids zag hier heel terecht het "criminele" niet van in en zo kon Ker stin heel beheersd haar doorloopbal benutten. Joan daarente gen, werd tot 2 keer toe afgestraft. Beide treffers werden helaas en misschien ook wel onterecht afgekeurd. Nog voor de thee kwamen de roodhemden langszij en wederom stond aan beide kanten van het streepje een 2. Bloedblaren, oververmoeidheid en gefrustreerde spieren bleken tijdens de thee de oorzaak te zijn van een team wat niet op volle toeren draait. Deelden wij de le helft van de le helft de lakens uit, zo deed Oostrum dat de 2e helft van de le helft. Na een oppepper van trainster Petra liepen we heel rustig, zo als dat van haar moet, in onze nieuwe trainingspakken weer richting strijdtoneel. Het eerste bedrijf was voor de dames uit Oostrum (2-3). We waren er echter als de kippen bij: op aangooien van Jessie zette Lucienne middels een doorloper de stand weer gelijk. Was het een dipje, was het onoplettend heid of was het de wet van de traagheid dat de tegenstander uitliep naar 3-4 en 3-5? Het kost behoorlijk wat energie om steeds weer terug te komen van een achterstand. De inhaal race werd ondanks dit toch ingezet: In samenwerking met Lon- neke scoorde Lucienne 4-5, ook dit keer met een doorloper. De talrijke toeschouwers moesten echter met lede ogen aanzien hoe Oostrum wederom uitliep naar 4-6. Met nog maar weinig tijd moesten we voor de volle 100% inzet tonen, om toch nog iets uit deze wedstrijd te kunnen halen. De laatste treffer, een beauty van een afstandschot uit handen van Angelique, bleek helaas niet voldoende voor ook maar één puntje. Oostum kon in de handen klappen met deze minimale 5-6 overwinning. En dan deden ze dan ook. Eelke bedankt voor het invallen en ook de toeschouwers bedanfcfc voor het toeschouwen. Zondag 10 september Erica 2 - Senioren 1: 10.00 uur Horst-America kkx KROES KKK Za. 9 sept. H. Mis om 19.00 uur. Do. 14 sept..: repetitie om 19.45 uur. Do. 21 sept.: repetitie om 19.45 uur. Za. 23 sept..: H. Mis om 19.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 6