svc senioren BEKERAVONTUUR AL VOORBIJ Uitslagen: Castenray 3/4 T.O.P. 1 Montagnards 4 -Wittenhorst 11 - Castenray 1 - Castenray 2 Zondag 3 september Wedstrijddag 22 2050 Merselo 1 2257 S.S.S.'18 3 2506 Merselo 3 2525 Geijsteren 3 Zondag 10 september Wedstrijddag 1 D.I.S. D.I.S. D.I.S. S.V.E.B. 5 1 - 2 3-0 Beker 3 -6 (competitie). Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Castenray 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 Aanvang 14.30 uur Aanvang 13.00 uur Aanvang 11.00 uur Aanvang 11.00 uur Aanvang 14.30 uur Aanvang 11.45 uur Aanvang 10.00 uur Aanvang 11.00 uur H. Lauf Wedstrijdleider Wedstrijdleider Wedstrijdleider Veteranen. Uitslag: Grashoek Programma: - Castenray 3-4 Zaterdag 16 september Ysselsteyn - Castenray Aanvang 17.00 uur Vertrek 16.00 uur Vertrekken voor de wedstrijden: bij Café "Het Doelhuis". Ruimschoots van te voren arriveerde Castenray op het sportpark van Tienray met de goede bedoelingen om zich te plaatsen voor de volgende ronde in het toernooi om de afdelingsbe ker. De kersverse hoofdklasser dacht daar anders over. In een tijdsbestek van tien minuten wisten ze Castenray op de knieën te krijgen. Tegen het einde van de eerste helft scoorden de oranje hemden twee maal uit dode spelmomenten. De eerste uit een comer, de tweede na een snel genomen vrije trap waarbij de hele verdediging stond te slapen. een warming-up van anderhalf uur in de benen begon Castenray voorzichtig aan de wedstrijd. Er was vanaf het begin nauwelijks sprake van een veldaverwicht en golfde het spel wat op en neer. De beste kans was echter voor Castenray. John verscheen alleen voor de keeper, maar laatstgenoemde kon het schot weren. Niet lang daarna mocht Tienray een hoekschop nemen. De bal werd bij de eerste paal van richting veranderd en een Tienray- aanvaller kon vrij inkoppen. Tien minuten later werd een vrije trap op de rand van de lo meter snel genomen. De Castenray defensie was nog bezig met het organiseren van het muurtje, terwijl de bal andermaal werd ingeknikt. Met aie 2-u achterstand mocht Castenray het kleedlokaal weer in, al werd het vlak voor rust nog bijna 2 - 1Maca- de inzet van John ging net voor langs. In ae tweede helft was het pompen of verzuipen. Helaas was bij menig speler de pomp snel j. Het vrij oude Tienray se elftal had met zijn routine weinig moeite met de speldeprikjes die Castenray nog kon uitdelen. En toen Tienray na een buitenspel situatie ook nog 3-0 kon scoren was net verzet van Castenray helemaal gebroken. De enige goede mogelijkheid in de tweede helft was een afstandsschot van Twan dat op de lat uiteen spatte. Zondag begint voor Castenray 1 de competitie in en tegen Merselo. Hopelijk met wat meer inzet en wat meer wil om te winnen. D.I.S. 5

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 5