'j! f.tott Voor de vierde achtereenvolgende keer mocht Castenray getuige zijn van een dorpszèskamp met een aantal enerverende hoogtepunten. Denk nog maar eens "terug aan het waterspel, de massale wijze waarop - tot schrik, van d'e organisatie - het luchtkussen werd besprongen, het spectaculaire spijkerbroek hangen en de enerverende en zeer lachwekkende alles beslissende stoelendans _d_er coaches "s avonds in de zaal! En na de einduitslag de ontladin winnende team East Side met het puntentotaal van 600!!!!! Nogmaals van harte van het fantastische gefeliciteerd! Maar aan alles kwam een (zelfs aan deze zeskamp) om al weer vooruit te naar het volgend wij gaan voor de keer een Caseli'ë dorpszeskamp te organiseren einde Tijd dus blikken jaar, als proberen vij f de Het eerste lustrum!! Wij hopen dan weer een beroep te mogen doen op onze geweldige ploegleiders, de prima functionerende bouwploeg, het alom aanwezige bestuur van S.V.C. en het weiland, de stroom en het water van Wiel en Angelique Friesen. Zonder hen was het dus mooi niet gelukt En niet te vergeten het verbale geweld van Henk en het filmen van Piet En uiteraard mogen in dit verslag de namen van onze sponsors absoluut niet ontbreken! Dank je wel: Café Jac en Truus Hesen, Loonbedrijf Hendrix en Smits, Rabobank Zevenrode, Loonbedrijf Strijbos, Poeliersbedrijf Philipsen, Aannemersbedrijf Zegers, Inalfa Venray, Poels Tweewielers Venray, Camps groente en fruit Castenray, Ambrosius internationaal transportbedrijf Swolgen en Versleijen C.V. Oirlo. Rest mij nog één persoon, die bijna geruisloos de plaats van Leo Buddiger had ingenomen, te bedanken. Eric Jacobs, die eigenlijk als vertegenwoordiger van S.V.C. deel nam aan de vele besprekingen en werkzaamheden, groeide in een mum van tijd uit tot een meer dan volledig lid van het organisatie-^comitêDat was echter niet zijn bedoeling. Vandaar zijn betreurenswaardige besluit wel als vertegenwoordiger van S.V.C. te blijven functioneren, maar minder intens als het afgelopen jaar. Eric bedankt!!! De volgende zeskamp dan maar!: ZONDAG 7 JULI 1996. En het thema: droom maar vast lekker over SPROOKJES. io6 NA»' Cq^Ê[^ n^u'1^

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 4