"Maatschap Jovink de Voederbietels" 15 Na enkele oefenpartijtjes in de voorbije weken staan 14 senio ren weer te popelen de strijd met leeftijdgenoten in competi tieverband aan te binden. Voor team B begint de bedoelde competitie om 4 september, voor het C team 8september en het in de E klasse ingedeelde team speelt 28 september de eerste wedstrijd. Alle wedstrijden, voor B op maandag en voor C en E op donderdag en vrijdag, hebben plaats in cafe Hesen- Kuypers (hoge uitzondering daargelaten) en duren tot. en met maart 1996. Sedert enkele maanden beschikt gasthees Wismans (oefenlokaal) over een zeer "grote maat" biljart. Dat oefenen hierop voor het zelfvertrouwen, op dezelfde en kleine maten bij tegenstan ders, goed is behoeft geen betoog. Een oefenmiddag (dinsdag) voorheen wordt uitgebreid met een oefenavond (maandag). Liefhebbers, zich aan te sluiten bij ouderbi1jartkunnen vrijblijvend informeren bij H. Wismans, Horsterweg. Die is gaarne bereid alle gewenste inlichtingen te verstrekken. Verdere uitbreiding van oefenmogelijkheden enz. zijn bespreek baar Contactpersoon. FANFARE DORPSKLANK CASTENRAY "ZOMERFESTIJN 95" Vrijdag 8 september en zondag 10 september Gem. Huis "De Wis" PROGRAMMA: Vrijdag 8 september: Rock en Roll, Blues, Pop en Feestmuziek met: In het voorprogramma speelt: "Samsons Barber" Aanv. 20.30 uur Entree f7,50 Zondag 10 september "FRÜHSHOPPEN" op een sfeervol ingericht buitenterrein vóór het gemeenschapshuis, met o.a. Rad van Avontuur Open Castenrayse Rodeostier-kampioenschappen Diverse Joekskapeilen Huifkartocht Barbecue Aanv. 1130 uur Entree gratis

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 15