Maatschap Jovink de Voederbietels S+ej-fau Weijs Silvia Sakobs Fanfare Dorpsidank "Zomerfestijn 95" Vrijdag 8 september in de Wis Rock en Roll, Blues, Pop en Feestmuziek met: In het voorprogramma speelt Samsons Barber Aanv. 20.30 aar, entree f7,50, zaal open 20.00 nar. Na enkele zeer succesvolle optredens besluit de familie Jovink in juni 1992 een band te beginnen. Het bonte gezelschap dat zich Jovink de Voederbietels noemt, verrast vriend en vijand steeds maar weer. Ze spelen zelf gemaakte rock en roll en feestmuziek, met een vleugje blues. Onder het mom van :"Wat u wilt dat u geschiedt, onthou dat ook een ander niet" toeren ze ieder weekend naar een plaats in Nederland om aldaar het dak van de keet te spelen. De teksten zijn vooral Achterhoeks, de voertaal van de Hummelse Hei. Maar de Jovinks zingen ook Engelstalig, Nederlands, Spaans en Vlaams, zelfs dierentaal en de taal der liefde, want die is woordeloos. Een optreden van Jovink en de Voederbietels (mét zoon Jolinck en dus ook afkomstig uit de Achterhoek) is geen kattepies; er wordt vanalles voorgeschoteld wat je niet verwacht en dit alles gaat gepaard met de vreemdste verkleedpartijen. Echte Bourgondiërs zijn het! In het dagelijks leven houdt hun werkgever (en tevens moeder) Mw. Jovink-Nijdam de jongens goed onder de duim; bietenrooien, het hele jaar door en dan voederbieten wel te verstaan. Nu dus in De Wis in Castenray. Een niet te missen kans om erbij te zijnvrijdag 8 september. Kom ook es kieken as Jovink de v.b.ten d'r op knappen!!!" 73 AJa 3 jaor samenwonen, gaan wij dit met een huwelijk bekronen. gaan trouwen op vrijdag 8 september 1995 om 11.45 uur in het gemeentehuis van Venray. De kerkelijke inzegening vindt plaats om 14.00 uur in de hl. Mötthiaskerk te C-astenray. i\ bent van harte welkom op de receptie van 18.30 tot 20.00 uur in zaal de Oude L-ind te "Horst. Ons adres; "Roffert 6, 5811 ;AT Oastenray Kadotip: W

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 13