j eugdwerk 11 1vb basisschool handboogschutters bi 1jartclub Survivaltocht Na een daverend doeweekend hebben we een survivaltocht op het programma staan en wel op zaterdag 9 september van 19.00 - 21.00 uur. Hierbij gaan we d.m.v. een tocht proberen om in leven te blijven. Je kunt je opgeven bij Marjo Stiphout, tel.: 71904. De onkosten voor deze avond zijn f. 2,50 per persoon. Opgave tot 1 september. Groetjes, de leiding. V.A.V. cursus Vrouw en Management Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor deze cursus, waarvoor u uitgebreide informatie ontvangen hebt in het voorjaar via de LLTBDe cursus wordt gegeven door Anneke Piersma en Wim Salden en is op S dinsdagen van 9.30 - 16.30 uur. Men start op dinsdag 26 september. De onkosten zijn f. 500,00. De plaats is zaal "Roelanzia" te Ysselsteyn. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot Ria Luijkx, tel 71613, voor 4 september. Kermis In"verband met de kermis is er maandag en dinsdag a.s., 28 en 29 augustus, geen school. Algemene ouderavond Ouders, wilt u "de datum van dinsdag 26 september in de gaten houden. Er is dan een algemene ouderavond op school. Meer informatie volgt nog! Tournooi R.K. Diana Venlo. Vrijdag 1 september nemen we deel aan 't tournooi van R.K. Diana te Venlo, de wedstrijdcommissie rekend op u deelname. We vertrekken om 18.45 uur. Wedstri j dkalender Binnenkort ontvangt u een wedstrijd-kalender waarop de wedstrijden staan vermeld die tot op heden zijn vastgesteld. ONDERLINGE COMPETITIE BANDSTOTEN: Je kunt je nog opgeven voor de onderlinge competitie bandstoten tot morgen zaterdag 26 augustus.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 11