svc senioren
Programma:
Zondag 20 augustus
Zaterdag 26 augustus
Westerbeekse Boys 1 - Castenray 1
Castenray 2 -toernooi America
Westerbeekse boys 3- Castenray 3/4
Castenray 2 - Wittenhorst 8
Castenray 3/4 -Wittenhorst 11
aanvang 12.00 uur
aanvang 10.00 uur
aanvang 18.00 uur.
aanvang 17.30 uur.
Zondag 27 augustus Castenray 1 - Beker
Mogelijk vooruitgestelde wedstrijd competitie
Veteranen.
Zaterdag 19 augustus Swolgense boys - Castenray Aanvang 17.00 uur Vertrek 16.00 uur
Zaterdag 26 augustus Grashoek - Castenray Aanvang 17.00 uur Vertrek 16.00 uur
Zaterdag 16 september Ysselsteyn - Castenray Aanvang 17.00 uur Vertrek 16.00 uur
Vertrekken voor de wedstrijden: bij Café "Het Doelhuis".
Als er interesse is om met de rekreantentraining mee te doen kan dat vanaf Vrijdag 18
augustus a.s. aanvang 19.30 uur op het sportpark.
Wij wensen alle veteranen een fijn en sportief seizoen toe, tot zaterdag.
Rekreantentraining.
Vandaag 18 augustus bestaat er voor de rekreanten weer de mogelijkheid om te gaan
trainen. Aanvang 19.30 uur.
Vrijdag 25 augustus is er geen rekreantentraining i.v.m. wedstrijden op zaterdag.
Indeling competitie seizoen 1995 - 1996
015 le klasse standaard E 416 4e klasse reserve P
1
1
S.V. Lottum
3
11.00
uur
2
R.K.B.V.C.
12.30
uur
2
Montagnards
4
12.30
uur
3
Eiker Boys
14.30
uur
3
America
3
12.00
uur
4
D.I.S.
14.30
uur
4
D.I.S.
2
11.45
uur
5
Merselo
14. 30
uur
5
S.S.S. '18
3
13.00
uur
6
Grientsveen
14.30
uur
6
E.W.C.
3
1100
uur
7
America
14.30
uur
7
Resia
2
11.30
uur
8
Holthees
14.30
uur
8
Hegelsom
3
12.30
uur
9
Castenray
14.30
uur
9
Castenray
Wittenhorst
2
12.00
uur
10
Kronenberg
14.30
uur
10
7
09. 30
uur
11
Geijsteren
14.30
uur
11
V.O.S.
6
12.00
uur
12
12
Volharding
6
10.00
uur
544 5e klasse reserve RR
547 5e klasse reserve UU
1
H.R.C. '21
4
10.30
uur
1
Volharding
7
10.00
uur
2
Ysselsteyn
6
10.30
uur
2
Melderslo
5
10.30
uur
3
S.V.E.B
4
09. 30
uur
3
S.V. Venray
15
12.30
uur
4
D.I.S.
3
10.00
uur
4
S.V.E.B.
5
11.00
uur
5
Merselo
3
11.00
uur
5
Geijsteren
3
11.00
uur
6
Wittenhorst
11
11.30
uur
6
Leunen
5
10.30
uur
7
Holthees
3
10.30
uur
7
Oostrum
5
10.00
uur
8
S.V. Venray
12
09.30
uur
8
B.V.V. '21
3
11.00
uur
9
Castenray
3
11.00
uur
9
Castenray
4
10.00
uur
10
Montagnards
6
10.00
uur
10
S.S.S. '18
6
10.00
uur
11
Leunen
8
11.30
uur
11
Wittenhorst
8
09.30
uur
12
E.W.C.
4
10.30
uur
12
Wanssum
3
11.00
uur