Rabobank Mededeling Meer informatie over eigen bankrekening via geldautomaat Rabobank Zevenrode Gezocht Volleybalteams Nederland maakt massaal gebruik van de geldautomaat. Niet alleen om geld op te halen, maar ook om te kijken hoeveel er nog op de bankrekening staat. Het is opmerkelijk hoe vaak gebruikers van de geldautomaat saldo-informatie opvragen. Klanten van de Rabobank doen dat per jaar ongeveer vijftig miljoen keer Reden voor ons om deze informatieservice uit te breiden. Tot nu toe kon de geldautomaat alleen maar het huidige banksaldo laten zien. Wij voegen daar wat extra informatie aan toe: terwijl u staat te wachten op het geld, kunt u zien wat het nieuwe saldo is en hoeveel u nog kunt opnemen. Een voorbeeld: Steler staat 2500,- op uw bankrekening en u heeft met uw bank afgesproken dat u maximaal ƒ1500,- per week kunt opnemen. U neemt via de geldautomaat ƒ500,- op. Terwijl het geld wordt geteld en u staat te wachten, meldt het scherm dat het nieuwe saldo ƒ2000,- is en dat u die week nog ƒ1000,-op kunt nemen via de geldautomaat. Deze tekst verdwijnt van het scherm op het moment dat u het geld uitneemt. Als u heeft gekozen voor een transactiebon, dan vindt u daarop vervolgens alle gegevens nog eens keurig op een rijtje. Deze service geldt alleen voor de klanten van de Rabobank Heeft u nog vragen, loop eens bij ons binnen. Wij helpen u graag. Al enige jaren wordt in Oostrum een recreantenvolleybalcompetitie ge organiseerd. Voor deze volleycompetitie zijn we op zoek naar (nieuwe) volleybalteams. De competitie is bedeeld voor recreanten en meer ge oefende volleyballers. De deelnemende teams zijn afkomstig uit het be drijfsleven, de horeca of zijn vriendenclubs e.d. uit de omgeving van Venray, Horst en omstreken. Elke vrijdagavond worden er twee wedstrijden gespeeld in de gymzaal aan de Watermolenstraat te Oostrum. Elk team speelt om de twee drie weken één wedstrijd. Een wedstrijd duurt anderhalf uur. De aanvangstijden van de wedstrijden zijn 19.00 uur en om 20.30 uur. Deelname is mogelijk vanaf september 1995, met ingang van het seizoen 1995-1996. Voor informatie kun je contact opnemen met: J. Bots 04780-71479 tussen 18.00-20.00 uur of A. Broeren 04780-87610 tussen 19.00-21.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9