(En iedereen die het nu wil worden.) Betaalrekening wordt gratis, en toch met rente! Rabobank 7 een barbecue, tevens zal op deze avond Gerrit Cremers gehuldingd worden vanwegens zijn 25 jarig Lidmaatschap van de vereniging. Voor de leden die er avonds bijkomen, deze worden om 20.30 uur verwacht Nationale Persoonlijke Kampioenschappen. Op zondag 9 juli worden in schayk de nationale persoonlijke kampioen schappen verschoten. Hiervoor zijn geselecteerd via de kringkampioenschappen de 60 hoogste heren, 20 hoogste Dames, 20 hoogste junioren en de 20 hoogste senioren van nederland. Deze schutters strijden om het nederlands kampioenschap, en tevens voor een plaats in 't nederlands team 16 heren, 4 dames, 4 junioren en 4 senioren. Van de Batavieren hebben 2 schutters zich geplaatst voor deelname nl Jan Vollenberg bij de heren, en Luc Kuijpers bij de junioren en Jan Vissers staat nog bij de res bij de heren. Deze kampioenschappen beginnen om 10.30 uur en zullen duren tot onge veer 16.30 uur. Ga eens kijken. Wij wensen deze schutters veel succes toe op deze kampioenschappen. Ongetwijfeld heeft u er al iets over hadden verwacht. De geldautomaat is i vernomen. Met ingang van 1 juli aanstaande volledig ingeburgerd. Met' het pinnen in schaft de Rabobank de tarieven af die u, als winkels, tankstations en supermarkten gaat particuliere klant, in rekening werden ge- het al dezelfde kant op. bracht.Terwijl u wel gewoon rente krijgt over alles wat er op uw betaalrekening staat. Ook machtigen is de gewoonste zaak van de wereld geworden. Wij vinden dat er Bovendien kunt u, als u dat wilt, vanaf op die manier al zoveel kosten zijn bespaard, dit najaar weer gratis wekelijks een rekening- dat u daar als klant de vruchten van mag overzicht krijgen. Als er iets bij- of afgeschre- plukken. Eerlijk is eerlijk. ven is, natuurlijk. Bent u nog geen klant bij ons? Een re- Dit goede nieuws heeft u zelf moge- den om eens langs te komen. Want, én gratis lijk gemaakt. U bent sneller overgestapt op efficiëntere betaalmogelijkheden dan we bankieren én rente krijgen. Nee, dat vindt u nergens anders. Goed nieuws voor Rabobank-klanten. Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7