1 v b APK-K5URING, KLAAR TERWIJL U WACHT 1I Onderhoud en reparatie van ALLE merken Verkoop van Nieuwe en Gebruikte auto-'s Schade-expertises en reparaties Inbouwen van auto-alarm Vakuntieklaar maken van Uw auto Banden.Uitlaten en Accu-'s tegen concurrerende prijzen TE KOOP: - Opel Corsa 1.3i TR Sedan 1989 - Opel Corsa,GSInieuw model,rood 1993 - Peugeot 306 D x995 - Renault-Espace 2000 TSE ,gas onderbouw 1985 - Ford-Sierra 1.6 Laser 1986 Garagebedrijf "De Kreitenberg.Kreuzelweg 4,5961 NM HORST Tel: 04709-86528 Fietsen De afgelopen maandag hebben we met een klein groepje dames *s avonds vanaf 19.00 uur gefietst. Degenen die meefietsen vinden het altijd gezellig. We hopen alleen de komende weken met meer personen te zijn. Dus dames wees sportief en pak de fiets. Fietstocht van 27 juni. Afgelopen dinsdag verzamelde een groep enthousiaste fietsers zich bij de kerk voor de fietstocht. We fietsten over lande lijke wegen via Oirlo-Oostrum-Geysteren-Maashees naar Vier lingsbeek. Bij een watermolen aldaar was onze eerste pauze. Gezellig in de zon op een grasveld aan het water. Opgekwikt gingen we verder langs de Maas naar Sambeek. Bij de stuw was onze tweede stopplaats, waar we ook wat aten en dronken. Lekker in de schaduw met uitzicht op de Maas, schepen en stuw. vervolgens ging de tocht naar Stevensbeek, waar we eerst een "terrasje pikten", en daarna een bezoek brachten aan het asielzoekerscentrum. Na koffie en een gedegen uitleg kregen we hier ook een rondleiding (heerlijk koel was het binnen). Zo vernamen we ook dat de bewoners daar niets voor niets krijgen. Koken moeten ze zelf, en schoonmaken. Voor het meehelpen in het centrum ontvangen ze een salaris van f. 1,00 per uur. De kleding moeten ze zelf kopen en eventueel een fiets ook1.! Er is een levensmiddelenwinkeltje, een 2e hands kledingzaakje (goede 2e hands-kleding is bijzonder welkom) en een fietswerk- plaats. Met frisse moed gingen we via Overloon, Smakt naar Venray, waar we genoten van een drankje en wat soep. De tocht werd vervolgd via Oostrum-Oirlo weer terug in Castenray om 19.00 uur. Al met al een geslaagde dag met een interessante rondleiding. We wensen iedereen een prettige vakantie

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 13