j eugdwerk Financiële rondgang 1995 9 Zaterdag 24 juni a.e. zal de fanfare haar jaarlijkse dona teursactie houden. Vanaf half twee marcheren de muzikanten door Castenray en ver volgens komt het bekende "muziekwagentje" door het buitenge bied Het bestuur hoopt, dat u ook dit jaar de fanfare weer zult steunen met uw financiële bijdrage. Op weg naar het 20 jarig bestaan (1997) moet er weer van alles gebeuren, misschien een nieuw vaandel? Want het oude is echt aan vervanging toe. Verder is het noodzakelijk dat eenieder zich bewust is dat er jonge aanwas moet komen om het ledenaantal op niveau te kunnen houden Bij deze dan ook een oproep aan alle ouders om hun kinderen te stimuleren een muziek-opleiding te volgen en daarna een in strument te gaan bespelen bij de Castenrayse fanfare. Ook oud-muzikanten die de vereniging in het verleden hebben verlaten en nu denken "hé ik zou best weer mee willen doen", schroom niet, u bent van harte welkom. Bedenk goed, dat een muziekvereniging een wezenlijk deel is van een leefgemeenschap en dat het zonder muziek erg saai is, bij welke gebeurtenis dan ook. Wij hopen dan ook dat u niet alleen financieel, maar zeer ze ker ook moreel mee helpt de fanfare in Castenray te laten voortbestaan. DOE MEE! MUZIEK IS MOOI ZELF MUZIEK MAKEN IS VEEL MOOIER Het bestuur. Nat, natter, het nats. Deze Rollebol was in het 12 jarig bestaan van Rollebol de meest natte die we gehad hebben. Maar voor de jeugd was de pret niet minder. Ze gingen evengoed in hun zwemkleding van de glijbaan of over de autoband glijden. Al met al toch weer goed geslaagd. En met een mooie 3e prijs gingen we naar huis. Iedereen hartstikke bedankt. Doeweekend Haïlo jongens en meisjes! Van 4 t/m 7 augustus staat het Doeweekend gepland. Dan is het voor jullie weer tijd om 4 dagen afscheid te nemen van pap, mam, opa, oma, broers, zussen en huisdieren. We hebben weer een geschikte plek gevonden. De leiding is er klaar voor en heeft er zin in Als jullie er ook bij willen zijn geef je dan snel op Dit kan bij Marjo Stiphout, Horsterweg 84, tel.: 71904. Opgeven kan t/m 23 juli. Iedereen van groep 5 tot en met 13 jaar mag mee. De kosten voor dit Doeweekend zijn: f. 60,00 voor het eerste kind, f. 50,00 voor elk volgend kind uit een gezin. Geef je dus snel op, dan maken we er weer dolle, gezellige, slapeloze?? ■hardstikke toffe dagen van n Tot ziens, Groetjes de leiding P.s. verdere informatie volgt te zijner tijd via Doeweekend- boekjeVl' - Rollebol

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9