1 vb dacht ik." 8 Fietsen Elke maandag gaan "de Wis". Tot dan we fietsen. We vertrekken om 19.00 uur bij Kinderuitstapje Op woensdag 28 juni hebben we weer ons jaarlijks kinderuit stapje. Dit jaar gaan we weer naar speeltuin "Klein Zwitser land" in Tegelen. De laatste jaren is deze speeltuin opgeknapt en uitgebreid met diverse toestellen. We vertrekken om 13.30 uur bij de kerk met de bus en zijn om circa 18.00 weer terug in Castenray. Opgeven zo spoedig mogelijk bij Mariet Hendrix Vervoort, tel.: 71792, wart vol is vol! Fietstocht Dinsdag 27 juni houden we onze jaarlijkse fietstocht, start. 9.30 vanaf de kerk. We gaan naar de Stuw in Sambeek. vervol gens naar Stevensbeek voor een bezoek aan het Asielzoekerscen trum (13.30 - 16.00). Denk aan het meenemen van een lunchpak ket. Bij slecht weer gaan we met auto's naar Stevensbeek. Vertrek dan om 13.00 uur vanaf "de Wis". Diegenen die niet willen fietsen kunnen op eigen gelegenheid naar Stevensbeek komen voor de excursie aldaar. Opgeven bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Vanaf 7,50 p.m. betaalt u makkelijk en voordelig met Rabo Telebankieren. Als u dat als ondernemer denkt, hebben we prettig nieuws voor u. Want met het vereenvoudigde pakket Rabo Telebankieren Is betalen en ontvangen nu goedkoper en makke lijker dan ooit. U zet gewoon uw PC aan en u kunt aan de r.lag. Het pakket wijst u vanzelf de weg. U betaalt slechts eenmalig ƒ50 entreekosten en dan 7,50 per maand. Bedragen die u bovendien snel terugverdient, omdat een betaalopdracht via Rabo Telebankieren slechts een dubbeltje kost. Tèn opzichte van handmatig betalen Is dit al bij 5 betaalop drachten per maand goedkoperl De Rabobank biedt u hiermee een van de voordeligste en makkelijkste manleren van teleban kieren voor ondernemers. En wilt u nog meer mogelijkheden, dan kiest u voor Rabo Telebankieren Extra. Met de module Buitenland voor internationale betalingen en de mogelijkheid om een koppeling naar uw eigen boekhouding te maken. Wilt u meer weten? Elke Rabobank geeft u graag meer Informatie over de vele mogelijkheden van telebankieren vla uw Rekening Coulant. Rabobank hêm Mijn zaak is veel te klein om te telebankieren... IM V.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8