Bert van Casteren Mien van Casteren-Ouwens Robert Mirjam en Angelo Fanfare DorosklankOvleidim-Muziekschool-Fanfare-Ledenwervins Deze week krijgen de IVM-leerlingen van de Muziekschool Venray hun rapport uitgereikt. Ook ontvangen zij als het goed is, een zogenaamde "verenigingsbrief'met informatie over de opleidingsmogelijkheden voor Fanfare Dorpsklank. Voor degenen die dit jaar de IVM-cursus afsluiten, begint geleidelijk aan de keuze voor een mogelijke instrumentale vervolgopleiding dichterbij te komen. De Instrumentenparade van 17 juni jl. had ook reeds ten doel leerlingen kennis te laten maken met verschillende muziekinstrumenten Vrij snel na de zomervakantie starten via de Muziekschool de zgn. "proefcursussen" waarbij de leerlingen een instrument gedurende enkele weken kunnen uitproberen. Kortom: als men een instrument wil gaan bespelen komt de keuze daarvoor stilaan naderbij. Ik wil daarbij nadrukkelijk in overweging geven om een instrument te kiezen bij onze fanfare. Er is namelijk enorm behoefte aan nieuwe jeugdleden. Cornet/trompet, bugel, slagwerk zijn vooral sterk onderbezet in het korps. In de "verenigingsbrief'die ik hiervoor reeds noemde is de nodige informatie opgenomen, maar voor de duidelijkheid nog maar enkele interessante punten: gunstig Harfa-lesgeldtarief van f255,- per cursusjaar; instrumenten worden gratis via de fanfare verstrekt; de lessen worden, indien enigszins mogelijk in Castenray gegeven. Meteen na de zomervakante zal op de basisschool een demonstratieles verzorgd worden door de dirigent en klein ensemble om zodoende de jeugd nader kennis te laten maken met de instrumentale mogelijkheden van de fanfare. Hierover volgt t.z.t. meer informatie. Ik hoop van harte dat bij de overwegingen die leiden tot het kiezen van een instrument, de fanfare als serieuze mogelijkheid meegenomen wordt! Voor meer informatie: tel 04780-71762 P. van Wegberg, vz. Fanfare Dorpsklank 6 Op 29 mei 1995 waren onze ouders en 25 jaar getrouwd. Dit willen wij vieren op 30 juni a.s. Uit dankbaarheid zal er om 14.00 uur een H. Mis worden opgedragen in de H. Matthiaskerk te Castenray. U bent van harte welkom op de receptie van 18.30 tot 20.00 uur in zaal "De Oude Lind", Venrayseweg 93 te Horst. juni 1995 Lollebeekweg 20 5811 AL Castenray Tevens vieren wij het 25-jarig bestaan van ons bedrijf.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 6