Uitslag afsluitingstoernooi 9 Team 1 Team 4 Team 5 Team 2 Team 3 8 punten 5 punten 5 punten 2 punten 0 punten Strafworpenbokaal is gewonnen door LUCIëNNE. PROFICIAT! Mededeling I.v.m. een nieuw legitimatiesysteem worden alle leden (m.u.v. de recreanten) verzocht voor 1 juni a.s. één pasfoto in te leveren bij Ria Geerets, Past. Verheggenstraat 5. Aan de achterzijde van de foto de volgende gegevens vermelden: naam, adres, postcode, woonplaats, telefoonnummer en geboortedatum. HET EINDE VAN EEN MOOIE COMPETITIE Met een brok in de keel begonnen we zondag jl. aan de laatste wedstrijd van deze zeer geslaagde competitie. Tegenstander was degradatiekandidaat Grubben. Je zou dus zeggen dat er een vette, kei-vette, overwinning in zou zitten. Helaas speelde ons anders zo strijdlustige team een matige wedstrijd. Uitzon dering hierop vormde Angelique, waar vandaag de complimenten naar toe gaan. Ze maakte het niet alleen haar tegenstandster moeilijk, maar het hele Grubbenvorster vak had te lijden onder haar aanwezigheid, helaas waren er geen bloemen voor de vrouw. Met mazzel, kei veel mazzel, kwamen de Grubben op een 0-2 voorsprong. Na de funktiewissel werd de inzet met 100% ver groot. de verdediging zorgde dat de bal niet langer dan 10 seconden in het "verkeerde" vak was, waardoor de aanval de tijd kreeg om de broodnodige doelpunten voor te bereiden. Kerstin, met een blauw oog van de vorige wedstrijd, was voor haar dame veel te snel. Vliegensvlug zorgde ze ervoor dat de stand op safe kwam door 2 x van afstand te scoren. We besloten maar meteen over de geelhemden heen te lopen. De scheids had helaas andere iedeeen. Doelpunten van Jessie, Winke en Lucien ne werden onterecht afgekeurd. De drie wijzen langs de lijn lieten door een lui boe-geroep hun ongenoegen blijken. Aange zien er geen pakken aanwezig waren konden we er ook niet bij neer gaan zitten. Dus gingen we verder met scoren. Jessie zorgde voor 3-2 met een afstandschot, Lucienne voor 4-2 met een doorloper. Sloggie van lol en gein, Björn met de rowwe haardos en Joep vertaalden deze strakke acties voor onze buitenlandse toeschouwers die er eigenlijk helemaal niks van snapten. Geheel verdiend was onze 5e treffer uit handen van Angelique. Jos, de man uit duizenden en Marcel Jansma, knikten goedkeurend. De Grubben namen echter geen genoegen met de achterstand en deden er alles aan om die weg te werken. Helaas lukte dat aardig, 2 x kwamen ze langszij. We konden na 70 minuten spelen van geluk spreken dat de punten voor ons waren (5-4). Gezien de partijdigheid van de scheids en de mazzel van de Grubben. Na afloop werd er bij Jac en Truus nog een traantje wegge pinkt. Het einde van een mooie, gezellige competitie waarin een kampioenschap net niet gerealiseerd kon worden. Volgend jaar misschien? Kleine evaluatie: met 17 punten uit 12 wedstrijden lieten we 7 punten liggen, tegen DIS (2 x gelijkspel), DES (lx gelijk, lx verloren) en Oostrum (lx verloren). Naast de 42 tegendoelpun ten die we om onze oren kregen, scoorden we zelf 97 maal. Wie werden schuldig bevonden: Lucienne (25), Kerstin (14), Lonneke (8), Sindy (7), Bianca (6), Joan, Jessie, Donna (allen 6), Winke (4) en Angelique (2). Namens alle genoemden, trainer Jan en leidster Wendy bedanken wij onze trouwe toeschouwers en hopen wij dat ze ook volgend seizoen weer van de partij zijn. "KROES

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9