Rabobank Mededelingen 04780 - 3 04 51 p.s. Rabobank Zevenrode ODE AAN HET TWED M Sefke, jij met die mooie benen, zouden we die een keertje mogen lenen Wij denken nog vaak, aan het Jera-avondje met Sjaak Braak. Chauffeur, effe stoppeneuuuuuh Henk is enne lollige vent, onbesuisd en fel maar dat went. Aan zijn scheenbeschermers gehecht, ontbreekt er aan Reneetje z'n matje nog een vlecht. Met zijn rowwe haardos pingelt Björn er op los. Jos, een man uit duizenden met veerkracht, souplesse en niets wat daar op rijmde Onze campingweekendchauffeur is Ed, de beste midhalf van het twed. Voor lol en gein moet je bij Sloggie zijn. Luc, scheten laten is je specialiteit, maar ja, je moet ook je shoarma kwijt. Bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, dat was weer een verhaal van Marcel Jansma. Freek, cake, week, greek, steek, hier weten we niets over. Volgende! Bij een kater zit Geert altijd op de bank en geniet hij van Luc z'n stank. Als Apollo van dit goddelijke team staat Roel voor het net, altijd voorzien van keeperspet. We hebben een P, we hebben een E, we hebben een P, we hebben Pepijn. Met zijn brede grijns staat hij bij ons als vaste toeschouwer langs de lijn. Als Lensbert headbangt op het veld, voelt hij zich een echte held. Joos is de oudste van de kampioenen, als je niet getrouwd was zouden we je nu plat zoenen. Met z'n Willem van Hanegem postuur, slaat Leo bij ons een goed figuur. Freek, we hebben toch nog iets over je gevonden, jou overslaan vonden we zonde. Voetballen is je leven, je zou er alles voor geven. Je staat je dan ook altijd behoorlijk uit te sloven, maar wil je ons 1 ding beloven Last and least: Reneetje the beast. He's the leader of the team and just a sucker with no self esteem. De traditionele laatste woorden zijn voor jou, dus bloemen voor dieman. COLLEGA KAMPIOENEN VAN DE KORFBALCLUB SENIOREN 1 P.S. De waardevolle strafworpcup is verloren gegaan in het feestgedruis. Wil degene die hem heeft of weet te vinden het even laten wetenDank U Als extra service bieden wij u voortaan de mogelijkheid telefonisch uw reisverzekering af te sluiten. - Vervolgens heeft u binnen enkele dagen uw verzekeringspolis in uw brievenbus. Het telefoonnummer waar u de reisverzekering telefonisch afkunt sluiten luidt: Gaat u vaak op reis? Wellicht is een doorlopende reisverzekering interessant voor u. Loop gerust even binnen bij een van onze kantoren voor meer informatie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 11