Qruhbea - Aspiranten I-Iet waait hard. Griihhen doelt, 1 f'iboe. Garah maakt er gelukkig ook meteen een sodat we gelijk staan. Als de son af en toe schijnt worden we scheel van die flitsende gele shirts, soms komt er ook nog een trein voorbij en dan horen we de fluit niet eens Grubberi heeft kansen, maar se ritten gelukkig niet., totdat .er wel een sit en het 2-1 is. Marjan en i.ieke doelden, maar ze waren helaas mis en verdedigd. We krijgen meer kansen, maar ze gaan erlangs. Grubberi doelt, nog twee keer raak. maar gelukkig hadden wij er één goed verdedigd, sodat de eindstand 3-1 is. hij het:, straf worpen nemen scoorden Fieke en Lenie. De Grubben scoorden maar één keer. De Smurfinnen ER KAN ER MAAR ÉÉN DE BESTE ZIJN! Als Joan, Sepp, Joep, Hay, Nellie en de varkens uitgesprint zijn om als eerste bij de brievenbus te komen voor de bemachtiging van de schans, kunnen we nu beginnen met een kleine samenvatting van de wedstrijd Merels 2 - Castenray 1. Tussen het uitgaan door werd er nog even tijd vrij gemaakt om te korfballen. Ook vandaag was het weer de vraag wie de beste zou zijn: Merels 2 of Castenray 1? De opening was beter dan best: Bianca zag het wel zitten met haar nieuwe lenzen en nam door middel van een doorloper de openingstref fer voor haar rekening. Lucienne, die nog helemaal onder de indruk was van het kapsel van Kaas Kerel de gitarist, verdubbelde die voorsprong ook door een doorloper. Tegenstander Merels kreeg geen voet aan de grond. Nou zijn Merels ook wel gewend om te vliegen, maar ja, af en toe moeten ze ook een piertje zoekenBlijkbaar hadden ze geen honger. Lonneke werd geïnspireerd door de grote massa toeschouwers die het veld op kwam en schoot ons van afstand naar 3-0. Joan, desperately seeking naar een goede voetpedicure, voor de behandeling van haar eelthakken, kreeg een kans uit dui zenden welke zij natuurlijk omzette in een treffer. Ook Donna deed haar lover langs de lijn verbazen door een prachtig zittend afstandschot. Vlinders vlogen over het veld, het werd druk in het luchtruim, dus werden de Merels gevraagd zich op lager gebied te begeven. Resultaat was de eerste treffer van de Melderslose dames. Hiermee was een tussenstand bereikt van 5-1. Een domper op de feestvreugde was de uit positie geraakte elleboog van één van de tegenstandsters. Helemaal de richting kwijt eindigde deze in het gezicht van Kerstin, wat van wit van angst, naar groen van gif, naar blauw van plek kleurde. We gingen overstag. Lucienne ging zandhappen en Jessie begon terecht te knoien. De scheids begon spontaan te zingen: "sometimes I give myself the creeps." De Me rels floten het deuntje vrolijk mee. Voor dit gebaar kregen ze 3 strafworpen die allen benut werden. Met deze 4-6 stand wist God even niet meer wat hij ermee aan moest. Maar een uitstekende sa menwerking tussen Winke en Lonneke, mondde voor de 3e keer uit in een hangend afstandschot uit handen van laatstgenoemde. Hij vloog erin met een wind. De laatste actie waar nog een doelpunt uit voortvloeide was voor de Merels die net zo hard baalden van de scheids als wij dat deden. Ook de scheids had reden om te balen, zo zei hij na afloop: hij had een versje geschreven voor moeder dag, maar aangezien hij analfabeet is kon hij het niet meer lezen. Hij heeft geprobeerd Rex in te huren, maar dit verzoek werd afge wezen door Sloggy omdat Rex nog minderjarig is en "kinder"arbeid verboden is. De wedstrijd werd afgesloten met een blauw oog, een droge, pikan te spier en een 5-7 overwinning. HEERLIJK!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 6