Rabobank Mededelingen 04780 - 3 04 51 p.s. Rabobank Zevenrode dameskoor 13 Spelregels: De wedstrijdduur is 25 min, na 12,5 min wisselen van speelhelft. Er wordt gespeeld met 5 spelers en 1 keeper. Het speelveld bestaat uit een half voetbalveld. Er mag van alle afstanden geschoten worden. Het doelgebied van de keeper is afgezet. Bij winst heeft men 2 punten, gelijkspel 1 punt en verlies 0 punten Indien 2 teams evenveel punten gescoord hebben tellen de meeste voor doelpunten Staan dan nog 2 teams gelijk telt het doelsaldo. Bij de finales: indien er na 25 min spelen geen beslissing is, nemen 5 spelers van ieder team een strafschop. In alle gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de toernooileiding. Penaltybokaal ^>it jaar wordt er weer een penaltybokaal verschoten, iedere deelnemer schiet 3 penaltys. Er zijn 3 keepers. Diegene die na 3 schoten 3 maal gescoord hebben gaan door voor het afkampen. Hier worden ook weer series van drie strafschoppen genomen. Dit gaat door tot er een winaar is. Afmelden indien je niet kunt of later komt altijd afmelden. Dit voorkomt dat je medespelers niet de dupe worden van jou afwezigheid. Kun je niet of ben je later bel dan: E. Jakobs tel 71477. Als extra service bieden wij u voortaan de mogelijkheid telefonisch uw reisverzekering af te sluiten. Vervolgens heeft u binnen enkele dagen uw verzekeringspolis in uw brievenbus. Het telefoonnummer waar u de reisverzekering telefonisch afkunt sluiten luidt: Gaat u vaak op reis? Wellicht is een doorlopende reisverzekering interessant voor u. Loop gerust even binnen bij een van onze kantoren voor meer informatie. Zo. 21 mei H. Mis zingen in Elzenhorst te Horst in uniform Do. 25 mei geen repetitie. Za. 27 mei H. Mis om 19.00 uur. Do. 1 juni repetitie om 19.45 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 13