In 1992 hebben we gebruik gemaakt van het fonds "Stads- en dorpsvernieuwing. In 1993 hebbem we deze mogelijkheid laten passeren, mede om andere dorpen een kans te geven een redelijke bijdrage te verkrijgen. Enkele zaken zijn afgelopen jaar afgewezen, o.a. de aanleg van een trottoir; dit zou feitelijk door de afdeling Openbare Werken van de gemeente betaald moeten worden. Indien er mensen zijn die een idee hebben m.b.t. boven vermeld fonds, geef dit dan door aan een van de leden vam de dorpsraad. De gemeente vraagt weer om een inventarisatie van de rustbaken en picknicktafels. Aandachtspunten zijn: -het aantal banken -staan de banken en tafels naar wens -in welke staat zijn ze -zijn er verder nog wensen. Rondvraag en mededelingen. Wanneer komen de nieuwe abri's en de infoborden? - Hierover is al correspondentie sinds 1987; de gemeente zou nieuwe abri's (met reclame) plaatsen. Er is echter nog niets gebeurd. Meer informatie is dit voorjaar te verwachten. Er is al de hele winter een ruit kapot van een bushalte aan de Horsterweg. - Dit wordt doorgegeven aan de Zuid-Ooster. Hoe staat het met het wegenonderhoud? - De gemeente heeft een wegenonderhoudsplan opgesteld. Buiten dit plan kan niets gerealiseerd worden i.v.m. de status van artikel 12-gemeente. Er zijn her en der nogal wat gaten in de berm en/of het trottoir langs de weg. - Dit wordt doorgegeven aan de gemeente; overigens kan ieder die zoiets constateert dit doorgeven aan de gemeente. - Henri van de Ven wil de mensen van Castenray bedanken voor de steun en spreekt de hoop uit de belangen van de gemeenschap goed te kunnen behartigen in de gemeenteraad. Sluiting. Dit was de laatste jaarvergadering voor Jan Bastiaans als voorzitter. Hij bedankt eenieder voor zijn aanwezigheid en sluit de vergadering. BETALEN ABONNEMENTSGELD NIET- MACHTIGINGVERSTREKKERS Wilt u zo spoedig mogelijk f. 15,00 betalen voor het abonnement op de Schans Betalingsmogelijkheden: 1. overmaken op rek.nr. 13.87.93.867 2. overmaken op gironr. 1040142 van Rabo Zevenrode 3. geld in enveloppe voorzien van naam en adres depo neren in brievenbus Castelostraat 30 Als u een machtiging heeft verstrekt dan is het bedrag medio maart van uw rekening afgeschreven

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7