11 Oostrum opende sterk en kwam op een 0-2 voorsprong. We zagen het gevaar en we trokken de stand gelijk door middel van een doorloper van Kerstin en een afstandschot van ons Lonneke. Oostrum schakelde nog een tandje bij. Het gevolg was een ver hoogde zweetproduktie en wederom 2 tegendoelpunten (2-4). Hierop werd de concentratie weer op scherp gezet. Lonneke leid de haar tegenstandster om het tuintje en scoorde door middel van een beauty van een afstandschot haar 2e treffer. Ook Kerstin was haar tegenstandster te slim af, van afstand trok ze de stand gelijk (4-4). Doelpunten vielen als rijpe appelen van de boom. Helaas vielen ze aan de verkeerde kant van de heg. Oostrum boog de stand om naar 4-5. Sindy maakte er 5-5 van via het traditio nele Sindy-schot. Peppie betuigde zijn tevredenheid en zette aan voor de wave, welke gevolgd werd door Marcel, Piet en Esther. Even leek het tij te keren: voor de eerste keer in deze wed strijd kwamen we op een voorsrong dankzij een afstandschot van een zeer uitgeslapen Joan. Ons vaste toeschouwersgroepje, wat overigens steeds groter wordt, stelde zich op voor de befaamde Roda-rups. Danny had nog maar net z'n benen bij Sefke in de nek liggen, toen Oostrum alweer langszij kwam. Met maatje 44 liepen ze over ons heen. In een mum van een ogenblik keken we voor de zoveelste keer tegen een achterstand aan. Gezocht werd naar de oorzaak hiervan. Nellie en Edith snapten er niks van. Dien kon echter wal een oorzaak verzinnen. Jessie en Lucienne konden zich enigszins voorstellen wat zij bedoelde. Bij aanvang van de wedstrijd was besloten deze 2 niet gelijktijdig in het veld te zetten: de oogleden waren immers al verder gezakt dan de shoarma. Jessie mocht dus de bank opzoeken, terwijl Lucienne haar taken overnam. Deze Bruizende Wijzerik heeft nog 1 keer via een door loper de stand gelijk gezet. Helaas was dit niet voldoende. Oos trum toonde zich sterker en mocht, door nog een laatste keer te scoren, beide punten mee naar huis nemen. Dit verlies was een bittere pil. September '94 was immers de laatste keer geweest dat we een wedstrijd verloren hadden. Ondanks dat de punten niet voor ons waren, was Jan niet ontevreden. Toffe kerel, die Jan. "Mar dat geft nie". Wij hopen dat iedereen a.s. zondag weer komt kijken. Aanvang is om half 11 in de Melderse. Het beloofd weer een gezellige wed strijd te worden. kxk KROES xxx ZWEMMEN NIET TOEGESTAAN IN DE DIEPEUNG TE CASTENRA Y L I T I E De Regio-politie Venray heeft laten weten dat het zwemmen in de Diepeiing te L,mbur» Noord Castenray en/of het aldaar verblijven, niet is toegestaan. District venray in voorgaande jaren bezochten vele recreanten deze grintafgraving. Vaak ontston- postbus 525 den er levensgevaarlijke situaties en konden werknemers van het betreffende ssoo am venray bedrijf hun werkzaamheden niet voortzetten. Bovendien parkeerden honderden bezoekers hun auto's her en der en wei zodanig dat van normaal verkeer geen sprake meer was. Op de diverse wegen is nu voor beide zijden een parkeerverbod van kracht. Dit verbod geldt eveneens voor de bermen. De politie zal verbaliserend optreden tegen fout parkeerders. Voorts levert het zich bevinden op het terrein van de Diepeiing, een overtreding op krachtens artikel 461 van het Wetboek van Strafrecht. Overigens is het aan de Sparrend reef te Oostrum gelegen recreatiebad deze zomer opengesteld voor het publiek.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 12