svc senioren KAMPIOEN STEYL TERECHT ONDERUIT IN CASTENRAY s Uitslagen: Wanssum 4 Castenray 4 3-0 Castenray 1 Fc Steyl '67 1 2-1 Dit waren alweer de laatste competitie wedstrijden voor het seizoen 1994-1995. Er wordt nu ook niet meer getraind. 1 augustus beginnen weer de trainingen en eerste oefenwedstrijden zijn op 10 augustus. Veteranenvoetbal: op dit moment wordt er serieus overwogen om een veteranen elftal te beginnen. Er wordt dan op zaterdag gespeeld. Spelers welke hier interesse in hebben kunnen hiervoor contact opnemen met J. Wismans lollebeekweg 45. Tel: 71438 afsluitingstoernooi: op 20 mei is weer het afsluitingstoernooi. Er zal weer gespeeld worden op kleine veldjes. Aanvang 14.00 uur. Indien er nog spelers of steunend leden zijn welke graag mee willen doen kunnen zij zich opgeven bij E. Jakobs. Tel: 71477. Het waren vooral wraakgevoelens die Castenray naar deze knappe zege hielpen. De inmiddels beruchte uitingen van de evenzo beruchte Ferdie H. heeft kampioen Steyl afgelopen zondag waarschijnlijk de das om gedaan. Hij verklaarde namelijk in één of ander blad dat liij in z'n uppie kon winnen van boerendorpen als Castenray. Het is hem zelfs met elf man niet gelukt. Ferdie H. was overigens tijdens de wedstrijd erg mak, maar dat de arrogantie van zo'n kerel afdruipt bleek na de wedstrijd, toen hij tegen Twan verklaarde dat hij niet wist wie of wat D.I.S. Oirlo was. Hij heeft er nota bene zelf twee keer tegen gevoetbald. Na een wat voorzichtig begin kende Castenray een zeer sterke eerste helft. Beide teams kwamen echter niet tot scoren. De tweede helft was van wat mindere kwaliteit, maar de wil om te winnen was er nog steeds. Een steekpass van Frank belandde bij de vrijstaande John die de score opende, maar een minuut of tien later was het weer gelijk. Koot mocht via de counter de winnende treffer op zijn naam zetten na de keeper en een verdediger te hebben uitgespeeld. Deze eindstand zette een punt achter seizoen '94-'95. Castenray 1 eindigde in de eerste klasse E op een zevende plaats met 22 uit 22. 11 van de 22 punten werden alleen al in de laatste 7 wedstrijden behaald. Vooraf was dit aantal (één op één) het streven, maar gezien de tegenvallende kwaliteit van enkel tegenstanders en de eigen kwaliteit zou er in het volgende seizoen meer te behalen moeten zijn. Castenray kan in tegenstelling tot veel andere dorpen beschikken over een flink aantal jonge spelers. De gemiddelde leeftijd van het elftal was 24 25 jaar, waar menig tegenstander 3 jaar boven zat. De jeugd heeft immers de toekomst. Het positieve doelsaldo mag er wezen: 48 voor en 41 tegen. De treffers kwamen tot stand door: 1 John Versteegen 13 (+1 beker in bekerwedstrijd) Marco Classens 8 (+1 idem) 3 Ronnie van Osch 7 (+1 idem) 4 Ivan Maes 5 (+3 idem) 5 Jos Heidens 5 (+1 idem) 6 Twan Fleurkens 4 (+1 idem) Frank Weijs Marcel Dinghs 2 9 Rob Weijs 1 10 Eigen goal 1 Opmerkelijk is nog dat de vijf strafschoppen die Castenray tegen kreeg allen door doelman Rob werden gekeerd terwijl hij er zelf eentje heeft benut. De kompetitie zit er op voor S.V. Castenray met als hoogtepunt het kampioenschap van zowel de afdeling voetbal als de afdeling korfbal. Het eerste elftal bedankt alle trouwe supporters die zorgden voor een leuke sfeer tijdens zowel uit- als thuiswedstrijden en hopelijk tot volgend seizoen. D.I.S. 5 O 7 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 5