svc senioren Eerste kwartier fataal voor Castenray Uitslagen: T.O.P. '27 1 S.S.S/18 7 Wittenhorst 12 S.S.S. '18 5 Programma: 30-04-95 2050 Sponsors wedstrijdbal deze week: Vandaag vrijdag om 19.30 uur trainen voor selectie. Om 20.00 uur trainen voor rekreanten. Dèt wit gééj toch neet misse. Castenray Castenray Castenray Castenray 1 4-3 2 1 -3 3 0-0 4 5-0 wedstrijddag 22 Castenray 1 Fc Steyl'67 1 14.30 uur Creanmehr E 8 AUTORIJSCHOOL NOTTELMAN Venray Dat er in een kwartier tijd veel kan gebeuren werd afgelopen zondag pas echt duidelijk. Castenray speelde zijn voorlaatste competitiewedstrijd uit tegen het Tienrayse T.O.P., de nummer drie van de ranglijst. Voordat de S.V.C.-ers met hun ogen hadden geknipperd stond er een 2-0 achterstand op het scorebord. Zoals uit het voorgaande blijkt startte S.V.C. weer eens zeer zwak en dat terwijl er nog een goede kans op de periodetitel was. Vooral in het eerste kwartier liet Tienray de blauw-witten bij vlagen alle hoeken van het veld zien. Met name de persoonlijke duels leverde de meeste problemen op. Het duurde dan ook niet lang of de eerste bal kon uit het net van doelman Rob worden gevist: 1 - 0. Deze vroege tegentreffer had Castenray wakker moeten schudden maar kennelijk verkeerde alle elf wel in een erge diepe winter(???)slaap. Nog geen twee minuten later liepen Caro en "gigolo"- Frankie elkaar overhoop en was er een Tienray aanvaller de lachende derde: 2-0. Trainer Michel Fokkens greep onmiddellijk in en ging met drie in plaats van twee spitsen voetbal len, met de weer herstelde Twan als spelverdeler. T.O.P. bleef echter het betere van het spel hebben maar de rust werd in ieder geval gehaald zonder meerdere tegendoelpunten. Na een korte maar hevige donderspeech van Michel ging Castenray de tweede helft in met het doel de stand weer gelijk te trekken. Het spel werd inderdaad iets beter maar het was Tienray dat de score verder opvoerde: 3-0. "Kat in het bakkie", zal menige Tienraynaar gedacht hebben, maar langzaam kwam Castenray terug in zijn spel en mocht zelfs tegenscoren. Een aanval over rechts eindigde bij Marcel die knap doorzette en naast een Tienray-verdediger ook de doelman kansloos liet: 3 - 1 De oranje-hemden kregen het zelfs nog warmer toen Jos D. een perfecte voorzet afleverde. Dit maal mocht Marco scoren: 3-2. Met nog ongeveer een half uur te spelen werd de wedstrijd weer spannend. Het offensief had Castenray schijnbaar flink wat kracht gekost en Tienray weer wakker geschud want even later viel de beslissing: 4 - 2. In de laatste minuut van de wedstrijd mocht Ronnie nog een strafschop benutten en zelfs daarna kregen de blauw-witten nog een kans om de stand alsnog gelijk te trekken. Maar met één punt zou Castenray teveel hebben gekregen. De laatste wedstrijd speelt S.V.C. thuis tegen kampioen F.C. Steyl. Misschien dat die "boeren uit Castenray" deze hooggeschoolde voetbal jongens nog een lesje kunnen leren. Dus voor degenen die willen komen kijken: klompen, kruiwagens, overall's en tractors, want er zal flink "geschoffeld" moeten worden om deze uit de kluiten gewassen knapen door de knieën te krijgen D.I.S.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8