svc senioren a EINDE 0 i Uitslaqen: Beker: VCH 1 Castenray 1 5- 1 Competitie: Castenray 3 Resia 4 0-3 R.K.B.V.C. 1 Castenray 1 0-6 Lottum 4 Castenray 2 2-6 Montagnards 6 Castenray 3 8- 1 Volharding 6 Castenray 4 3-1 Programma: 23-04-95 2076 2547 2541 2536 Wedstrijddag 21 T.O.P. '27 1 S.S.S.'18 7 Wittenhorst 12 S.S.S. '18 5 Dinsdag 25-04-95 2530 Wanssum 4 Casten ray 1 Casten ray 2 Casten ray 3 Casten ray 4 Wedstrijddag 19 Casten ray 4 14.30 uur Tonnesen G 10.00 uur Wedstrijdleider 9.30 uur Wedstrijdleider 13.00 uur Wedstrijdleider 19.00 uur Wedstrijdleider Vandaag vrijdag kunnen we geen gebruik maken van de kantine, opstelling maken bij Café Hesen De 5e ronde in de strijd om de afdelingsbeker bleek voor Castenray tevens de laatste. Het werd door een oppermachtig V.C.H. naar huis gestuurd. Dat het moeilijk zou worden was vooraf al duidelijk, stiekem hoopte iedereen op een klein wonder. V.C.H. is kampioenskandidaat in de hoofdklasse en was dus niet de eerste de beste tegenstander. Maar met een gezonde inzet en de nodige portie geluk is het altijd mogelijk om voor verrassingen te zorgen. Dat dit laatste waar is bleek uit de eerste helft. Al snel werd duidelijk dat V.C.H. qua voetbal het meeste in huis had, terwijl Castenray het moest hebben van pure vechtlust. De ene scrimmage na de andere werd met handen en voeten uit het strafschopgebied gewerkt. Op zo'n moment is het eigenlijk wachten op het onoverkomelijke: de 1 - 0 achterstand. En dat gebeurde dus ook na een klein half uur spelen. Maar degenen die toen dachten dat Castenray het voor gezien zou houden kwamen bedrogen uit. Een goed dieptepass op Marcel Dinghs zorgde even voor de nodige paniek binnen de V.C.H. defensie. Ondanks het feit dat dit pas de tweede gevaarlijke actie was van de blauw-witten was het voor V.C.H. toch een reden om Marcel voor alle zekerheid tegen de vlakte te werken. 18 meter voor het doel: een uitgelezen kans voor Ronnie Koeman. Zijn eerste poging werd door de muur gekeerd, maar de scheidsrechter zag diezelfde muur veel te vroeg bewegen en dus mocht de vrije trap opnieuw. Ronnie zijn tweede poging belandde via de muur terug in zijn voeten en via de rebound was het wel raak: 1-1. Een lekkere opkikker dat op zo'n moment aangeeft dat de sterkste ploeg niet altijd de meeste goals maakt. Helaas keek Castenray vlak voor rust toch nog tegen een nederlaag aan. Een vlotte aanval werd vakkundig tegen de touwen gewerkt. Na de koude en suikervrije thee werd Castenray binnen 15 minuten overtroefd. V.C.H. liet de blauw- witten alle vier de hoeken van het veld zien. Er waren zelfs spelers die na afloop beweerden dat ze vijf hoeken hadden gezien. Binnen de kortste keren was het 5-1. V.C.H. hield het toen voor gezien en Castenray mocht nog af en toe gevaarlijk worden zodat de wedstrijd tot het einde toe zeker niet onaardig was. Ook mag nog even worden vermeld dat Castenray drie basisspelers vanwege blessures moest missen, maar de drie invallers (Jos Derix, Marcel Dinghs en Wilbert van Osch) deden allerminst onder in deze wedstrijd op hoog niveau. Castenray mag terugzien op een zeer geslaagd bekertoernooi. Het kegelde T.O.P. 1 en maar liefst drie hoofdklassers uit de strijd: Hegelsom 1, Swolgse Boys 1 en Beegden 1. Het kreeg tijdens het toernooi de nodige steun van vele Castenray-supporters die zelfs bij de uitwedstrijden in de meerderheid waren. Rest nog een goede klassering in de competitie. •wilt ^eey toch lac&t misse ff D.I.S.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8