ft dameskoor gebroken. Er werd hard geoefend voor de grote slag op 5 mei. Met het oog op deze slag werd er langs de lijn gedurende de 2U helft geconstateerd dat ze het spel al door hadden. Nou, we zullen het zien. Ze zijn in ieder geval op de hoogte van het feit dat kwaad kijken altijd in je voordeel werkt. Al met al was ook de 2° helft voor ons. Lottum kwam niet meer van pas aan het spel. Met de echte korfbal uitslag van 8-2 moest Lottum tevreden zijn. Voor Castenray scoorden: Kerstin, Winke en Lonneke lx, Sindy 2x en Lucienne 3x. Een paasbeste uitslag dus. KROES*** Er is de laatste tijd heel wat te doen geweest rond de kampioenschappen die gerealiseerd zijn in de Castenrayse sportwereld. Ten eerste zijn er de dames van het eerste korfbalteam die zonder puntverlies de beste bleken te zijn in hun klasse. En dan zijn er nog de voetballende mannen van het tweede. Ook zij konden enige tijd geleden een vaatje drinken op de behaalde kampioenstitel. Ten ere hiervan zal er 5 mei om 19.30 uur op het trapveldje in de Pastoor Verheggenstraat een gemengde korf- en voetbalwedstrijd plaatsvinden. Onder grote rivaliteit zullen nieuwe technieken ontstaan. Je zult begrijpen dat het winnende team zich de rest van het jaar "Castenrays beste sportteam" mag noemen. Hieronder staan de twee strijdende teams: Angelique Ed Bianca Freek Björn Geert Donna Henk Joos Jessie Lonneke Joan Luc John Marcel Jos Pepijn Leo René D. Lucienne Sjaak Rene A. Wendy Roel Wilbert Sindy Afmeldingen worden niet geaccepteerd. Een mededeling van huishoudeliujke aard voor deze teams: spelregels en dergelijke zullen a.s. zondag bij Truus en Jac onder de loep worden genomen. Det wilt geej toch neet misse?! Meer over dit spektakel volgt volgende week in de Schans. Hou 'm in de gaten! Die Twee Za. 22 april: om 14.00 H.Mis voor het robijnen bruids paar Sei1kens~Wi3mans repetitie om 19.45 uur. om 14.00 H.Mis voor het zilveren bruids paar Dinghs-Coppers om 19.45 uur repetitie Do Do. 27 april: 4 mei Wie wordt Castenrays beste?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7