Dèt wilt geej toch neet misse D.I.S. CASTENRAY TREKT WEDEROM AAN LANGSTE EIND V.C.H. 1 - Castenray 1 9 Het was diezelfde 30e minuut dat Beegden oprukte voor een eerste serieuze aanval. En blijkbaar moesten we ze dat niet al te vaak laten doen want het was meteen raak. Verbijsterd maar niet verslagen zocht Castenray weer het offensief. De achterstand was immers onterecht. Gelukkig kreeg Castenray in de slotminuten van de eerste helft waar het recht op had. Twan stuurde Marco op rechts weg die een afgemeten voorzet afleverde op Ivan die het leer binnenknikte1-1. Na de rust bleef Castenray de sterkere ploeg. Het had de beste kansen maar liet weer een paar dotjes liggen. Toch kon de goal niet uitblijven. In de 25e minuut was het dan ook raak. Na voorbereidend werk van John liet Jos weer zijn specialiteit zien. Een mooi schot belandde in de welbekende kruising. Met veel moeite hield Castenray zich in de hierop volgende minuten staande. 2 minuten voor het verstrijken van de speeltijd moest John (R) nog afstand doen van zijn net opgestoken (overwinnings-) sigaret. Hij viel in voor Ivan die na een (te) harde overtreding geblesseerd het veld verliet. Met enig fortuin bleef Castenray ook de twee laatste 2 minuten overeind waardoor de 5e ronde een feit was. Castenray mag dus terugkijken op een goede bekerwedstrijd en vooruitkijken naar een goede tegenstander. Want paaszaterdag wacht het Blerickse VCH. Hopelijk is Stefan dan weer terug binnen de gelederen. Hij miste deze wedstrijd door een enkelblessure. Degenen die het een beetje bijhouden weten dat VCH uitkomt in de hoofdklasse en hier ook nog kans maken op het kampioenschap. Het zal dus zeker niet makkelijk worden. We hopen dan ook op net zoveel steun als in Beegden Het lijkt erop dat S.V.C. de goede weg gevonden heeft dankzij drie knappe zeges in zeven dagen tijd. In een uiterst sportief duel werd Holtees slachtoffer waardoor Castenray weer een plaatsje steeg op de ranglijst. Toch begon de door blessures geplaagde ploeg zwak aan de wedstrijd. Holtees profiteerde goed van de onrust binnen de Casterirayse elf en kwam al vroeg op een 0-1 voorsprong. Ook na dit tegendoelpunt had S.V.C. het zichtbaar moeilijk omdat er veel te haastig werd gevoetbald. Ondanks dit kreeg John een goede mogelijkheid voor de gelijkmaker maar zijn lobje viel op in plaats van onder de lat. Net voor de rust viel de gelijkmaker toch nog. De buitenspelval van Holtees werd handig omzeild door een slim steekballetje van Ronnie. Hierdoor kon Twan alleen op de uitkomende doelman af. De Castenrayse aanvoerder won het sprintduel en kon de gelijkmaker binnen tikken: 1 1 In de tweede helft trok S.V.C. het spel langzaam maar zeker naar zich toe en counterde af en toe gevaarlijk. Jos bracht Castenray op voorsprong door een fraaie diagonale schuiver in de lange hoek. Hoewel dit doelpunt niet zo mooi was als de vorige twee bewees Jos dat deze "verdwaalde voorzetten" wel degelijk als doelpoging beschouwd moeten worden (2 - 1). Even later werd het blessurelijstje nog groter toen Twan het veld moest ruimen met een verrekte spier. De topscorer van het tweede elftal. Marcel, mocht hem vervangen en bewees zijn waarde al snel. Een snoeiharde vrije trap van Ronnie stuitte via de vuisten van de Holtees doelman terug in het veld. Marcel was er als de kippen bij: 3-1. Ook Marco kreeg nog een kansje, maar zijn pegel ketste op de lat. Tien minuten voor tijd kreeg Joos wat hij verdiende: een applaus-wissel na een puike partij voetbal. De routinier van het tweede elftal bewees het spelletje nog lang niet verleerd te zijn en gaf zijn tegenstander geen schijn van kans. In dit laatste gedeelte van de wedstrijd kreeg S.V.C. het nog knap moeilijk. Zeker toen een hoekschop van Holtees bij de eerste paal werd doorgekopt en Denny deze op zijn hoofd kreeg: 3-2. De resterende tijd bestond uit verdedigen en ballen opruimen, maar de puntjes waren in ieder geval binnen. Castenray krijgt het erg druk in het komende weekeinde. Paasmaandag speelt het uit tegen hekkesluiter R.K.B.V.C. waar er twee punten gepakt moeten worden. Morgen worden de kwartfinales van de bekerwedstrijden afgewerkt waarin S.V.C. nog steeds meetelt en hiermee geschiedenis schrijft. Nog nooit is Castenray voor de afdelingsbeker zo ver gekomen. De blauw-witten gaan op bezoek bij het Blerickse V.C.H., titelkandidaat in de hoofdklasse. Voor degenen die het eerste elftal willen steunen: zaterdag 15 apriL16.00 uurkwartfinale afdelingsbeker. h><èt wilt, toch ueet misse ff P.S. Hierbij wil het eerste elftal het tweede feliciteren met hun behaalde kampioenschap en veel succes toewensen in de 4e klasse!!!!!! D.I.S.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9