Thci Seijkens jzin Seijkens-Wismans 15 psychologische diepgaand gesprek gevoerd. 'Emoties werden los gemaakt, trauma's werden verwerkt en thee werd gedronken. In the meanwhile oefenden Nellie en Edith de vaardigheden van het korfbal. Edith heeft besloten zich aan te sluiten bij de korfbal sekteNellie daarentegen lijkt biljarten wat beter, gezien de omvang van de bal die gebruikt wordt. Erica had met die omvang geen problemen en scoorde 2x. Ons Lonneke trok haar knip uit haar rokje en zette het hun betaald met een afstand schot. De Geofagen wisten echter niet van ophouden en werden inmiddels 3 treffers wel erg gevaarlijk. We zaten dus duide lijk in een dipje. Omdat het met deze 6-5 voorsprong zo bloed stollend was, werden er langs de lijn reeds bloedverdunnende middelen gebruikt. Gelukkig was invalster Eelke er nog. Zij zette de eindstand op 7-5 door middel van een coole doorloper. Eelke bedankt voor het invallen en voor dit doelpunt. Na deze verdiende puntjes togen we met z'n allen naar de Heesakker om long legs te kijken. Bij aankomst stond ons echter een grote teleurstelling te wachten. De sokken waren bij menigeen zo lang dat ze bijna verdwenen in de broekspijpen. We hebben toen besloten om maar gewoon voetballen te kijken. Goh, dat valt niet mee om zo'n klein balletje in zo'n grote goal te krijgen. Maar onze jongens hebben zich van hun beste kant laten zien. Het kampioenschap is een feit. Zijn wij daar even blij mee: nu mogen wij naar de receptie. KROES*** Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Op 13 april zijn onze ouders en grootouders en 40 jaar getrouwd. We vieren dit feest op 22 april 1995. Op die dag is er om 14.00 uur een H. Mis uit dankbaarheid in de Matthiaskerk te Castenray. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 20.00 uur in Zaal De Ruif Hoofdstraat 43 te Oirlo. Pastoor Verheggenstraat 37 5811 BM Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 15