handboogschutters 12 j eugdwerk Batavieren-tournooi Vrijdag 7 en zaterdag 8 april zijn St Hubertus Merselo en De Batavieren Rips op bezoek geweest. Hier hebben de schutters van de Batavieren ook hun wedstrijd mee kunnen schieten/ en hebben er de volgende resultaten behaald. Ie zestal 1339 pnt met Jan Vissers als hoogste schutter met 232 pnt. Luc Kuijpers behaalde een nieuw persoonlijk record met 229 pnt. 2e zestal 1164 pnt met mieky vollenberg als hoogste schutter met 213 pnt. Vrijdag 14 en zaterdag 15 april krijgen we de Batavieren Venlo en St Willi- brèrdus Milheeze op bezoek/ aanvang 19.30 en 18.30 uur. Ook hier kunnen we weer mee schieten, de punten tellen mee voor 't wed strijd gemiddelde Finale onderlinge competitie. Op dinsdag 18 april wordt de finale wedstrijd verschoten van de onder- linge competitie, Aanvang 20.00 uur(tevens trainings-avond De volgende schutters hebben zich geplaatst voor de Finale nl Ron Camps Bob Kuijpers, Gerrit Cremers en Niek Smits, schutters veel succes. a Paastournooi Tienray. Vrijdag 21 april nemen we deel aan 't Paastournooi van t Trefpunt te Tienray, Vertrek 18.45 uur. Verschieting Gemeente Cup. Zondag 23 april zalcde 2e verschieting om de Gemeente Cup Venray weer plaats vinden en wel als volg le zestallen bij St Hubertus Merselo vertrek 13.15 uur, en de 2e zestallen bij St Joris Leunen Vertrek 13.00 uur De schutters krijgen hier persoonlijk bericht van. V.J.L. kinderfeest in Thorn Op zaterdag 22 april a.s. viert het V.J.L. zijn 10-jarig bestaan. Het V.J.L. is de afkorting van Vereniging Jeugdclubs Limburg waar wij als vereniging ook bij aangesloten zijn. Om dit 10-jarig bestaan te vieren heeft het V.J.L. het stadje Thorn grotendeels omgetoverd tot speel- en doestad. Er zullen die zaterdag, 's middags van 13.00 - 18.00 uur, van allerlei aktiviteiten georganiseerd worden. We weten dat er op zaterdag verschillende kinderen moeten korfballen of voetballen, maar deze dag hebben we niet zelf kunnen kiezen. Dus diegenen die graag mee willen en kunnen mogen zich opgeven bij Annette Jeuken (tel.: 71350). Er zijn aan deze dag zelf geen onkosten verbonden. Wij vragen wel f; 5,00 per persoon voor het vervoer. Opgeven vanaf groep 5 van de basisschool t/m woensdag 19 april. TIP TIP TIP TIP TIP TIP TIP TIP TIP TIP Niks te doen op tweede Paasdag. Ga dan gezellig naar Neder- weert. Hier houdt "Events Unlimited" een open dag. Deze orga nisatie verhuurt en organiseert spellen voor elk wat wils. Zo staan er op tweede Paasdag alle spellen (125 st.), het rad van avontuur, casino- en zeskampspellen, trapskelterseen klau- terklimhel1ing, het bibberspel, gekke fietsen en diverse luchtkussens om uit te proberen. Dus de moeite waard om naar toe te gaan. Het is gemakkelijk te vinden. U volgt het bordje "Pannenweg industrieterrein" (zone 304-306). De toegang is gratis en de open dag is van 12.00 - 17.00 uur. Voor evt. meer informatie kunt u terecht bij bestuursleden van SJWC.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 12