DORPSRAAD CASTENRAY Rabobank Aan alle inwoners van Castenray Zoals onlangs in de Schans is aangekondigd zal het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray Castenray bezoeken. Op 4 april a.s. zal dit bezoek plaats vinden. Samen met de leden van de Dorpsraad zal het College in de vooravond een aantal lokaties in Castenray bezoeken. Daarna begint om 20.00 uur in "de Wis" de openbare vergadering. De agenda ziet er als volgt uit: 1 Opening 2 Structuurplan Venray en bestemmingsplan buitengebied toegespitst op Castenray 3 Bestemmingsplan de Diepeling: mogelijkheden en moeilijk heden 4 Verkeersknelpunten Castenray 5 Communicatie tussen Dorpsraad Castenray en gemeente Venray 6 Eventuele onderwerpen van Castenrayse verenigingen 7 Rondvraag 8 Sluiting Gezien de grote belangen voor de Castenrayse gemeenschap nodigt de Dorpsraad u van harte uit deze vergadering bij te wonen U wilt een weekje skiën in Frankrijk? Drie weken naar het ideeën. En als u uw keus gemaakt heeft (wat overigens niet mak Verre Oosten? Een luiervakantie op Gran Canaria of gewoon een kelijk zal zijn want er zijn veel nieuwtjes), dan kunt u meteen ook weekendje eruit? Wat ons betreft kunt u uw koffers alvast pak- al die andere vakantiezaken bij ons regelen. Uw verzekeringen bij ken. Want bij de Rabobank, het grootste reisbureau van Nederland, hebben we de nieuwe reisprogramma's en de Leukste Vakantie Krant voor u klaar liggen. Vol met vakantie voorbeeld en buitenlands geld. Dat is wel zo handig. Kortom: waar u ook naar toe wilt, loop eerst eens binnen bij de Rabobank. Een reis om de wereld begint bij u om de hoek Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 6