CASTENRAY KAN TOCH NOG WINNEN basisschool 12 "Eindelijk weer eens doelpunten in het voordeel van Castenray" zal iedereen denken die de uitslag van de wedstrijd tegen Eiker Boys heeft gelezen. "Twee zelfs!!" Inderdaad. S.V.C. mocht naast de eerste overwinning ook de eerste twee doelpunten na de winterstop toevoegen aan hun totaal. De beslissing viel echter door de tegenstander: een schitterend eigen doelpunt. Hoewel in de thuiswedstrijd gemakkelijk gewonnen werd van Kessel-Eik <11 - 1) wist Castenray dat het geen gemakkelijk middagje zou worden. De roodhemden lieten zich niet gemakkelijk wegdrukken en kwamen af en toe gevaarlijk opzetten. Toch was het weer Castenray dat toch weer de beste kansen kreeg maar de paid en doelman stonden een vroege treffer in de weg. Halverwege de eerste helft was het wel raak. Ivan werd vanuit het middenveld weggestuurd. Deze zette middels een fraaie schijnbeweging de keeper op het verkeerde been en rondde mooi af: 0 - 1. Deze voorsprong werd tor aan de rust vastgehouden door goed werk van de S.V.C. defensie die de Eiker Boys spitsen geen schijn van kans gaf. In de tweede helft was het zaak otn de wedstrijd te controleren en de score verder uit te bouwen. Wie liet eerste elftal een beetje volgt, weer dat vooral het leatste een probleem is geworden. Schijnbaar kenden ze ook in Kessel-Eik liet Castenrayse probleem: de afgemeten voorzet die Marco afleverde werd loepzuiver in de verre hoek geknikt door een Eiker Boys verdediger: 0-2. Na het fortuinlijke doelpunt hadden de blauw-witteu het verder af moeten, maken inaar er werd teveel balverlies geleden. Meestal werd liet middenveld volledig overgeslagen omdat de drang near voren te groot was. Echt in de problemen kwam S.V.C. eigenlijk niet. Ongeveer tien minuten voor de tijd kreeg de van het tweede elftal gehuurde goaJ-getter Björn nog eeu klein kansje. Hji ontfutselde de keeper de bul maar helaas zag liii het volledig lege doel op een andere plaats staan dan alle andere aanwezigen (net naast!!». Maar in ieder geval zijn er weer eens wat punten binnengehaald wat het zelfvertrouwen van de spelers misschien weer een beetje opgevijzeld heeft. Het is te hopen, want zondag wacht weer een zware tegenstander waar Castenray nog een flinke appel mee te schillen heeft. Kronenberg ihufc... JDé-r wzVr toclj irïf&srt? ff D.I.S. Vormsel Vandaag, 31 maart, wordt tijdens een speciale H. Mis het Sacrament van het Vormsel toegediend aan 16 Jongen9 en meisjes van groep 7 en 8. Dit gebeurt tijdens de mis die om 19.00 uur begint. Deken Coenen van Venray zal het Vormsel toedienen. De Vormelingen en hun ouders nemer, rechts en links voor in de kerk plaats, waarbij de ouders aan weerszijden van hun soon/ dochter zitten. Voorafgaand aan de H. Mis wordt van de Vorme lingen en hun ouders een groepsfoto gemaakt. Derhalve om half zeven verzamelen bij de kerk! De volgende jongens en meisjes worden gevormd: Kim Arts - Sarah Arts - Wout Buddiger - Marlies Classens - Marjan eleven - Gerrie Cox - Daan Dinghs - Linda Geerets - Fred Hendrlx - Roel Kuijpers - Rian Peeters - Marloes Smits - Lieke strijbos - Dirk v.d. Ven - Josien van Wegberg - Niek Wilms Atletlektoernool Atletiekvereniging Venray-Rsglo organiseert op zaterdag 8 april haar schoolatletlekdag op Sportpark de Wieen te Venray. De wedstrijden beginnen om 13.30 uur. Kinderen van groep 3 t/m 8 kunnen er aan meedoen. De wedstrijdonderdelen zijn: 40, 60, 80 meter sprinten, verspringen, balwerpen, 1000 m. hardlopen. Deelname kost f. 2,00 per persoon. Inschrijven op de wedstrijddag zelf ter plaatse tussen 13.00 - 13.30 uur. Attentie: diegenen die mee willen doen dus zelf ter plaatse inschrijven. De school is verder niet bij dit toernooi betrok ken

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 12