Castenray buigt achterstand om in winst op nr 2 Na deze gemiste kansen van respectievelijk Ivan die vanaf 15 meter de bal weliswaar krulde maar 9 wel enkele meters boven het doel i.p.v. in de lange hoek) en Marco die zomaar door de Geijsterse goalie een bal in de voeten gespeeld werd maar deze met te veel haast behandelde en naast schoot) werd het tempo teruggedraaid. Castenray had nog steeds het meeste balbezit maar moest toezien hoe er steeds meer fouten in het spel slopen. Hierdoor kwam Geijsteren meer en meer in de wedstrijd en kreeg het een paar minuten voor de rust zelfs een uitstekende mogelijkheid om de thee voor Castenray erg zuur te laten smaken. Maar gelukkig miste ook zij de vorm. Na de rust was het spelbeeld niet veel anders. Castenray had het meeste balbezit en kreeg ook een paar mooie kansen (met als uitschieter een fraaie uithaal van Jos die de keeper met het nodige geluk kon keren). Maar door de talloze fouten die er gemaakt werden kreeg het spel een erg rommelig aanzien. Geijsteren ging hierbij ook niet vrijuit. Het speelde met erg veel mensen achter de bal en was blijkbaar niet van plan het voor het publiek enigsinds interessant te maken. Met deze talloze fouten en een reeks van overtredingen kreeg de wedstrijd wat het verdiende: 0-0. Volgende week kan gezien worden of de inzegening van Yomanda zijn uitwerking heeft. Hiervoor moet echter ver gereisd worden want de tegenstander is Eiker Boys. Misschien dat castenray tegen deze laaggeklasseerde tegenstander eindelijk eens het onderste uit de kast haalt Dèt wilt geej toch neet misse Door KEES JANSMA In het gevecht om de titel is weer een concurrent afgeval len. Het tweede elftal won overtuigend van Venray en zette het op vijf punten ach terstand. De wedstrijd begon met een aan tal goede kansen voor Castenray. De keeper redde of de bal werd naast geschoten. Daarna kwam Venray beter in de wedstrijd. Het kreeg ook wat kansen en scoorde zelfs. Een afstandschot van een Venrayenaar stuiterde vlak voor Roel op en caramboleerde via z'n handen de goal in. Castenray keek tegen een achterstand aan. De ge lijkmaker kwam echter al gauw. Xavier schoot op doel maar het schot ketste tegen een verdediger af en belandde bij Björn. Hij mik te met links de bal mooi in de hoek. Afgekeu rd De tweede helft begon voortva rend voor het twed. Tenminste daar leek het op. Marcel trok door over rechts en mikte de bal voorbij de keeper richting lange hoek. Xavier kwam net op tijd om de bal binnen te tikken. Feest al om, ware het niet dat de grens rechter van Venray buitenspel had geconstateerd. Even later was Ca stenray weer gevaarlijk. Marcel ging de keeper voorbij en werd gevloerd. Penalty. Geert had het koudste bloed in de aderen en meldde zich voor het nemen er van. Hij bleef inderdaad koel en schoof de bal in de linkerhoek. Even later maakte Venray gelijk. Maar grensrechter Luc had een speler in buitenspelpositie zien staan. De voorsprong voor twee werd uitgebreid. Marcel trok door op links en gaf de bal voor op Leo. Deze strikte z'n schoen, snoof z'n neus en dronk een bak kie leut maar de bal trapte ie er niet in. Xavier vond dat Leo ge noeg geplaard had en schoot de bal via binnenkant paal binnen. Daarna gaf Pepijn, die een weer galoze invalbeurt had, een afge meten pass op de eveneens goed spelende Björn die simpel de doelman passeerde en afmaakte. Toen was het zaak het zaakje dicht te houden. De rest van de wedstrijd werd het zogenaamde paniek-voetbal gebezigd. Venray wist nog één keer tegen te scoren maar bedreigde de zege van Ca stenray niet meer. Schalke De leider van Venray toonde zich na de wedstrijd een goed verlie zer: "Een verdiende overwinning van Castenray. Wij zullen voor jullie van Lottum proberen te win nen." Hij had ook nog een bood schap voor enkele dames uit een lieftallig dorpje: "Castenrayse da mes, bedankt voor de kaart, Fen- na Jansen." Aanstaande zaterdag gaat het hele tweede elftal er op uit. Er wordt een wedstrijd van Schalke '04 bezocht en wat er daarna gebeurt is nog een verras sing. Zondags wordt er geoefend tegen onze buren Oirlo. De week daarop is er weer een competitie wedstrijd en wel thuis om 12.00 tegen de stormvogels. Leider De traditionele laatste woorden zijn voor leider Rene Duykers: "Weer een vier-puntenwedstrijd gewonnen. We moeten nu deze lijn voortzetten en ook tegen de stormvogels winnen." VENRAY 13 - CASTENRAY 2:2-4 Doelpunten: 32. Venray; 41. Björn Vroemen; 55. Geert Stiphout (penalty); 60. Xavier Weijs; 66. Björn Vroemen; 75. Venray. Aantal toeschouwers: 36. Bijzonderheid: Een speler van Venray werd vijf minuten uit het veld gestuurd, wegens twee overtredingen vlak achter elkaar. Opstelling: Roel Hoeymakers; John Reynders, Rene Arts, Jos Derix en Sjaak Cremers; Joos Classens (56. Pepijn Houwen), Geert Stiphout, Leo Jakobs en Xavier Weijs; Björn Vroemen en Marcel Dinghs. Stand: 1. CASTENRAY (18-30); 2. Lottum (18-27); 3. Venray (18-25); 4. Resia (18-24); 5. Ysselsteyn (18-24); 6. Volhar ding (16-17); 7. SSS (16-17); 8. BW (17-14); 9. Stormvogels (14-12); lO.Geijsteren (16-5); 11.DIS (17-6); 12.Leunen (18-3). Topscorers: 1. Marcel (23); 2. Björn (12); 3. Leo (8); 4. Freek (7); 5. Pepijn (6); 6. Geert (5); 7 Ed, Jos (3). Venray wederom verslagen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 9