INFODAG WONEN: ALLES OVER UW EIGEN HUIS Rabobank Zevenrode Aannemersbedrijf G. Zegers Voor al Uw timmerwerk, kozijnen, trappen ed o t u c n d o üi'work - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Eikelenbosserdijk 6 5962 NV Melderslo 04709-87514 13 "Wie een eigen huis zoekt, gaat op de Infodag Wonen eerst geld verdienen bij de Rabobank". Onder dit motto organiseert de Rabobank ook dit jaar weer een open dag waar iedereen terecht kan met vragen over de aankoop en het bezit van een huis. Vooral als u op het punt staat een huis te kopen, kan een gesprek met een hypotheekadviseur op de Infodag u veel geld besparen. Maar ook als u al huiseigenaar bent, kunt u er wijzer van worden. Voor bezoekers die uitkijken naar een koophuis is het de moeite waard een gesprek aan te knopen met een van de aanwezige hypotheek-adviseurs. Dat levert niet alleen informatie op maar ook een waardebon. Deze bon geeft recht op een korting van maximaal duizend gulden als in de toekomst een hypotheek wordt afgesloten bij de Rabobank. Henk Peters hypotheek-adviseur van de Rabobank: "Zeker is dat wij niemand met lege handen naar huis laten gaan Er zijn allerlei informatiestands en u kunt vrijblijvend rondkijken. Ook als u bij een andere bank zit, bent u van hart welkom. Er is koffie en voor de kinderen is een speciaal hoekje ingericht". o o Bij Henk Peters en zijn collega's kunt u terecht met uw financiële vragen op het gebied van wonen. Een paar voorbeelden: o U twijfelt of u een huis gaat huren of kopen? Samen met u kan op een rijtje gezet worden wat de financiële verschillen zijn. Op welke manieren kunt u een eventueel te kopen huis financieren? Hoeveel kunt u lenen op basis van uw inkomen? Ruim aandacht is er dit jaar voor verzekeringen die met het eigen huis te maken hebben. Een goed moment dus om uw verzekeringen eens door te nemen. Zeker als u twijfelt of uw huis of inboedel nog wel voldoende zijn verzekerd. Voor de Infodag Wonen heeft de Rabobank diverse instanties uitgenodigd. Zij geven allen gratis advies. Zo is notaris Mathijsen aanwezig om vragen te beantwoorden over koopaktes en andere officiële juridische stukken. Ook de gemeente is vertegenwoordigd waar u terecht kunt voor vragen over bestemmingsplannen. Verder zijn aanwezig aannemersbedrijf M.J. Teunissen BV, bouwbedrijf Th. Teunissen BV, interieurverzorging Gebr. Wijnhoven, keukencentrum Franssen BV, Gunhoek groenvoorzieningen, Bouwkundig adviesburo Michels, sanitair en electro Gebr. Keysers BV. De Infodag Wonen vindt plaats op zaterdag 25 maart (van 10.00 uur tot 16.00 uur), in het gemeenschapshuis "De Smelehofte Ysselsteyn. O

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 13