TERUGBLIK RECEPTIE SENIOREN l KORFBAL Het is maar weer eens gebleken dat Castenray zo af en toe one big happy family is. Zo'n beetje alle verenigingen waren aanwezig om ons de hand te schudden met het behaalde resultaat. De kleine korfbalmensjes hadden zelfs een compleet gedicht in mekaar gezet. Menig tegenstander, die altijd weer puntloosnaar huis keerde, kwam om te feliciteren. Ook de muzikale huldiging klonk ons als muziek in de oren. Van Hay Strijbos kregen we zeer toepasselijk een foto van net kampioensteam. En daar was ie opeens: "long, blond" en was dat laatste niG^ "animal"? De apollo van het tweede elftal: Peppie. Met eendende rende speech introduceerde hij z'n apostelen aan de aphrodites van het kampioensteam. Naast de rozen, deed de persoonlijke gift die we van hen mochten ontvangen, ons, maar ook het bestuur, gro te deugd. De rozen zullen we bewaren voor jullie komende kampioen schap. De financiële bijdrage zal, zo hoopt het succesvolle team, besteed worden aan nieuwe trainingspakken. Stille hint.. Ook de andere elftallen waren in vol ornaat aanwezig. Net zoals ons 2e team, ons recreantenteam, oud-speelsters en oud-trainster Kortom, we werden helemaal overweldigd door al die aandacht. Wij willen iedereen zeer hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling. HET WAS KEI FANTIESTAS Namens het senioren 1 team: khk KROES xxx Verslag Debbie en Debbie die zaaldienst hadden en dus de score moesten bijhouden, zouden ons een handje helpen wanneer we het niet op eigen houtje zouden kunnen klaren. We moesten voor deze deal behoorlijk in onze geldpot graaien, het is niet dat we zo bang waren voor tegenstander Roka, maar menigeen had behoorlijk wat glaasles Kroeskovatsj achter de keizen. In tegenstelling tot. wat wé gedacht hadden gaf dit heerlijke kroatische drankje ons vleugels. Roka opende de score en ter ere van dit doelpunt werd er een feestje gebouwd door de Groenen. Donna trok van afstand de stand gelijk en Lonneke zette ons middels een doorloopbal op voorsprong. Vanaf de witte stip, wat in de micro een zwart balkje is, benutte Joan haar strafworp. Bianca, nog herstel lende van een flinke griep waarbij je je echt niet mens voelt, nam 4-1 voor haar rekening door middel van een doorloopbal. De volgende was voor Roka, waarna Lonneke met een mooie afstander de score veranderde in 5—2. Debbie en Debbie hadden hun handen vol. Na de thee, wat in de microcompetitie water is, moest blijken of de Kroeskovatsj effect zou hebben. 6-2 kwam van Kerstin met een afstandschot. In een klein dipje kwam Roka 2 x vliegensvlug langszij. "Bloemen voor de vrouw" werd geroepen langs de lijn. Een 2-2tje, waaraan een 3-ltje vooraf ging wat voortvloeide uit een l-3tje, tussen Joan en Angelique eindigde in een kort afstandschot uit handen van Angelique (7-4). Een mooie door1oopactie van Kerstin resulteerde in 8-4. Roka bleek echter ook behoorlijk trefzeker: van afstand bogen ze de stand om naar 8-5. Door de goede oplettendheid van Donna, die pre cies wist wat Lucienne van plan was, wist. laatstgenoemde middels een doorloper te scoren. Roka mocht het nog 1 x probe ren. Wederom een afstandschot wat voor 9-6 zorgde. Kerstin snoerde haar tegenstandster de mond en maakte de 10 vol d.m.v. een afstandschot. Het allerlaatste doelpunt in deze zeer ge slaagde micro kwam op naam van Lucienne, door het jong grut ook wel Luuts genoemd, naar de celebrity Joris Lutz waar de persoon in kwestie menig glaasje Kroeskovatsj mee heeft ge dronken. met deze 11-6 overwinning besluiten we de micro met geen enkel verliespuntjeTrainer Jan, leidster Wendy en barkeeper Sjikkie waren hiermee zeer tevree *KR0ES-K0VATSJ*

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 12