Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Belastingvrij, de hoogste opbrengst. College Horst i.o. start met de nieuwbouw Op vrijdag 17 maart as. zal de eerste schop de grond ingaan voor de nieuwbouw van het College Horst i.o., waarbij tevens de nieuwe naam van de school zal worden bekendgemaakt Bouwmaatschappij Mertens uit Weert start met de nieuwbouw van het college aan de Gebr. van Doornelaan in Horst. Het gebouw is ontworpen door het architectenbureau Bos en partners uit Baarn. Uitgaande van het ontwerp kan gesteld worden dat er een bijzonder gebouw zal verrijzen. Voor de huisvesting van 1800 leerlingen en 175 personeelsleden zal 12.300 vierkante meter gebouwd worden. Het gebouw kent aan de voorkant een markante uitbouw een aula van 1000 vierkante meter met een uitsteken de podiumvoorziening. Voor een optimale leefwereld van de leerlingen zal de school een tweedeling kennen in een boven school en een benedenschool, ieder met een eigen ingang, garderobe en pauzevoorziening. Vanaf 1 augustus as. zullen de lessen gegeven worden op een drietal lokaties in Horst, waarbij het gebouw van de Reindonk aan de Bemmelstraat de tijdelijke hoofdvestiging wordt. Hier zullen de brugklassen en de tweede klassen onderwijs volgen. Het gebouw van de MAVO wordt het adres voor de bovenbouw MAVO/HAVO/Atheneum/Gymnasium en de bovenbouw VBO wordt gehuis vest in het gebouw van de vroegere MAS aan de Venrayseweg. Per februari 1996 is de verhuizing naar de nieuwbouw gepland. De aanmelding voor hef College Horst i.o. vindt plaats op maandag 20 en dinsdag 21 maart van 17.00 tot 19.30 uur in het gebouw van de Reindonk, Bemmelstraat 2, 5961 HN te Horst (04709-84900) 8 Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten dividendvrijstelling met Rabo Dividend Sparen. groeien. Minder prettig is dat u belasting gaat betalen bij meer dan 1000 rente per jaar. Hebt u nog meer spaargeld, dan maakt u gebruik van stap drie met Rabo Groei Sparen. U ontvangt dan geen Daarom heeft de Rabobank twee nieuwe produkten rente of dividend. De opbrengst wordt simpelweg bij uw. ontwikkeld, waarbij uw opbrengst belastingvrij is. Een slim tegoed opgeteld. Die is voor u geheel belastingvrij. concept in drie stappen. Daarmee profiteert u eerst volledig En uw tegoed kunt u altijd direct opvragen, zonder kos- van de rentevrijstelling, bijvoorbeeld met de reeds bestaan de Rabo Rendement Rekening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de ten. Wilt u meer weten? Loop dan eens binnen bij Rabobank en haal de brochure over Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen. Rabobank Belastingvrij 'sparen'ligt nu in ieders vermogen. I Zevenrode

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8