Nipte maar terechte overwinning op Ysselsteyn Rust 7 "Dat komt wel goed," zal menigeen tijdens de rust gedacht hebben, "minstens één puntje moet kunnen." Ook na de rust kreeg Griendtsveen geen vat op liet spel. Het was voornamelijk de doelman die een Castenray-treffer in de weg stond. En waar iedereen voor bleef vrezen en wat voor Castenray blijkbaar onvermijdelijk is gebeurde in de 69e minuut: het tegendoelpunt. Een voorzet werd door Ronnie weggewerkt en viel een eind buiten de zestien voor de voeten van een Brabander die toen waarschijnlijk dacht: "Laat ik maar eens op goal skiet.e". De bal viel achter Rob in de touwen die rot dan toe nog werkelijk niets te doen had. Huppelend achter de feiten aan probeerde het aangeslagen Castenray nog een vuist te maken, maar de ontgoocheling was blijkbaar te groot. Griendtsveen voorkwam met 'boerenkool-voetbal' dat de blauw-witten nog gevaarlijk werden. Iedere bal werd zonder pardon het veld uit getrapt en dan zo ver mogelijk. Dit leverde zelfs een Griendtsveen- verdediger een gele kaart op. Een erg resolute beslissing van de scheidsrechter, maar daarmee was het wel afgelopen. Zo leed Castenray andermaal een onnodige en pijnlijke nederlaag wat komende zondag recht mag worden getrokken in en tegen Geijsteren. Hoop doet leven. wilt toch ucct JJ21SSC ff Afgelopen zondag was het spel- beeld hee! anders. Onder een stra lend lentezonnetje kwam Yssel steyn er niet aan te pas. Castenray voetbalde voortdurend op de helft van Ysselsteyn. Echt gevaarlijk werd Castenray pas in de 23° mi nuut. Libero John kwam mee naar voren en gaf een afgemeten voor zet op Geert. Deze bleef cool en schoot met links binnen. Eén mi nuut later kreeg Ysselsteyn een kans. Een speler in buitenspelposi tie kreeg de bal en mocht door gaan. Dc bal ging 10 meter langs. Even later mikte Freek een boog- schotje op de lat. Vlak voor rust kreeg Marcel nog een goede kans maar de keeper zat er goed en snel bij. In de rust werd het verloren li chaamsvocht weer bijgevuld. Het voetballen was immers hard wer ken en de zon hielp nou ook niet bepaald aan koelte. De tweede helft was iets slechter dan de eer ste. Ysselsteyn kreeg nog steeds geen enkele kans maar in aanval lend opzicht kon Castenray geen potten breken. Een enkele keer was er een mooie aanval. Geert schoof na een één-twee met Mar cel de bal enkele centimeters langs de paal. Vlak voor tijd speelde Marcel de keeper uit maar het krachteloze schot werd simpel gekeerd door een verdedi ger. De laatste kans was voor Björn. Hij knalde de bal net naast de doelmond. Sleutelwedstrijd Ysselsteyn werd terecht verslagen. Volgende week wordt er tegen de nummer twee gevoetbald. De wed strijd is in Venray én begint al om 9.30 uur Deze wedstrijd is al weer een sleutelwedstrijd in de race om de titel. Venray staat im mers drie punten achter en heeft een overwinning nodig. Castenray moet winnen om Venray en Lot- tum op afstand te houden. Leider De traditionele laatste woorden zijn voor leider Rene Duykers: "De volgende wedstrijd wordt weer een vier-puntenwedstrijd. Tegen Venray moet alles uit de kast worden gehaald." OPPAS OF GASTGEZIN GEVRAAGD voor ons dochtertje. Voor 2 a 3 wisselende dagen per 2 weken. Jan en Diny Feeters, tel. 71819. CASTENRAY 2 - YSSELSTEYN 7 1-0 Doelpunt: 23. Geert Stiphout. Aantal toeschouwers: 54. Opstelling: Roel Hoeymakers; John Reynders. Wilbert van Osch (46. Rene Arts), Jos Derix en Sjaak Cremers. Freek Wismans (79. Joos Classens), Geert Stiphout, Leo Jakobs en Xavier Weijs; Björn Vroemen en Marcel Dinghs. Stand: 1. CASTENRAY (17-28); 2. Venray (17-25); 3. Lottiun (17-25); 4. Resia (17-22); 5. Ysselsteyn (17-22); 6. Volhar ding (15-17); 7. SSS (15-17); 8. Stormvogels (13-12); 9. BW (16-12); lO.Geijstereri (15-5); 11.D1S (16-5); 12.Leunen (17-2). Topscorers: 1. Marcel (23); 2. Björn (10); 3. Leo (8); 4. Freek (7); 5. Pepijn (6); 6. Geert (4); 7 Ed, Jos (3). Door KEES JANSMA De wedstrijd tegen Yssel steyn werd met spanning tegemoet gezien. Uit was im mers kansloos met 4-1 verlo ren. Castenray 2 op goede weg

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7