kapsalon RABOBANK INTRODUCEERT NIEUWE SPAARFONDSEN RABOBANK ZEVENRODE p Jeanne Stevens Hoofdstraat 44, 5808AV Oirlo. Tel. 04780-71709 Geopend: Woensdag 13-17 uur; Vrijdag 8 Donderdag 9-1j7,uur, Zaterdag 8 17 uur, 1^-uur. Laat uw verdriet onze zorg zijn Begrafenis- en Crematie-onderneming Patersstraat 25 5801 AT Venray Telefoon 04780-89199 Venrayseweg 104 5961 AJ Horst Telefoon 04709 - 87099 Wy zyn dag en nacht bereikbaar 7 belastingvrij sparen zonder koersrisico: Sparen is een prettige manier om uw vermogen te laten groeien. Vroeg of laat komt er echter een moment dat de fiscus van uw spaarzin gaat meegenieten. Dit is het geval zodra u meer rente gaat ontvangen dan 1.000,- per jaar (gehuwden 2.000,- per jaar). Het meerdere aan ontvangen rente wordt bij uw inkomen opgeteld, en afhankelijk van uw inkomen betaalt u vervolgens tot 60 procent belasting. Op die manier komen uw spaardoelen wel erg langzaam dichterbij. Nieuwe spaarfondsen Om dit nadelige fiscale effekt te vermijden heeft de Rabobank twee nieuwe spaarfondsen ontwikkeld, waarbij uw opbrengst belastingvrij is. Een uitgekiend spaarconcept in drie stappen. Daarmee profiteert u eerst volledig van uw rentevrijstelling, bijvoorbeeld met de reeds bestaande Rabobank Rendement Rekening. De tweede stap is dat u gebruik maakt van een andere fiscale vrijstelling, de dividend vrijstelling. Dividend Sparen De dividend vrijstelling bedraagt eveneens 1.000,- respectievelijk 2.000 gulden voor een volwassene en gehuwden per jaar. Met Rabo Dividend Sparen krijgt u geen rente, maar dividend. Dit wordt jaarlijks op 31 december bijgeschreven. Uw geld wordt belegd in variabel rentende spaarrekeningen. Daardoor loopt u geen enkel risico en bent u zeker van groei van uw kapitaal. De ingehouden dividendbelasting kunt u terugvorderen met uw IB-aangifte. Groei Sparen Hebt u uw rente-en dividend-vrijstelling volledig benut, dan kan uw vermogen toch belastingvrij blijven doorgroeien. Met het nieuwe Rabo Groei Sparen kunt u optimaal profiteren van de fiscale mogelijkheden. Er wordt namelijk geen rente of dividend uitgekeerd. In plaats daarvan worden de nettorendementen steeds bij het tegoed opgeteld. Over het behaalde rendement heeft Rabo Groei Sparen zelf reeds 35% vennootschapsbelasting afgedragen. Deze vorm is dus met name interessant, wanneer het 50 of 60 procents belastingtarief voor u geldt. Door belegging van het fonds in de spaarsfeer loopt u ook hier geen enkel koersrisico. De Rabobank heeft sedert de introduktie, afgelopen week, een zeer grote belangstelling voor deze nieuwe produktvormen geregistreerd. Men heeft de stellige verwachting, dat Rabo Dividend Sparen en Rabo Groei Sparen een zeer hoge vlucht gaan nemen. Voor meer informatie tel: 04780-30551. Theo Arts

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7