1 vb 1 2 Quiz-avond 8 maart VERVALLEN I.v.m. het programma van de Internationale Vrouwendag hebben wij onze quizavond afgelast. Op 8 maart geen LVB in "de Wis" Internationale Vrouwendag 8 maart Elk jaar wordt er al diverse vrouwenverenigingen in de gemeen te Venray een avond georganiseerd in het kader van de Interna tionale vrouwendag op 8 maart. Thema: "vrouw en cultuur". Programma 19.30 tentoonstelling 20.00 opening 20.15 spreekster OIKOS/COS 20.45 pauze met buitenlandse hapjes 21.15 gevarieerd programma met Judith de Kom, een vrolijke Surinaamse entertainster 22.00 Afrikaanse dansgroep 23.00 informele afsluiting. De avond wordt gehouden in cafe Het Podium, Kruisstraat 2B (bij Paterskerk linksaf), Venray. De entree is gratis. Iedereen is van harte welkom, men kan er op eigen gelegenheid naar toe. Heb je echter geen vervoer, laat het dan weten bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Dan zorgen wij ervoor!! Tot dan. Vlooienmarkt Op zondag 19 maart organiseren wij weer onze 2-jaarlijkse Vlooienmarkt. Hiervoor vragen wij weer hulp van zoveel moge lijk leden voor bv. ophalen vanaf vrijdag 17 maart, sorteren, klaarzetten in zaal, verkoop op zondag. Heb je tijd, geef je dan op bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. DOEN Culturele Kringavond 20 maart Op maandag 20 maart organiseert de LVB Kring Venray haar jaarlijkse culturele kringavond in het Cultureel Centrum "de Beejekorf" te Venray. Entree f. 10,00. Programma: 19.30 opening door mevr. M. Volleberg-Keijsers 19.45 ludieke presentatie thema "mantelzorg" door de afd. voorzitster 20.00 inleiding op het thema door dhr. Marinus van den Berg, pastoraal vormingswerker voor de gezondheidszorg en schrijver van de brochures van de Nationale Ziekendag, uitgegeven door de Zonnebloem 20.40 pauze met koffie en vlaai 21.00 toneelstuk door TOVRI uit Meterik. Titel:"het onbeschre ven blad". Een komische thriller geschreven door de Enschedese huisarts Ton Davids, en gaat over een jonge vrouw die door een aanrijding in het ziekenhuis belandt en aan geheugenverlies lijdt. Haar arts laat haar een foto in de krant plaatsen en vraagt de lezers wie de betreffende vrouw is. Volgens ons een gevarieerd programma. Heb je interesse in deze avond, geef je dan zo spoedig mogelijk op bij Mariet Hendrix, tel.: 71792. Tegen betaling van f. 10,00 krijg je het entree bewijs. heb je zelf geen vervoer, dan zorgen wij daarvoor!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 12