dameskoor PRIJZENKAST KAN NA JAREN WEER OPEN 7 Half Castenray was vroeg uit de veren gekomen om de beslissende wedstrijd voor het kampioenschap in de 3e klasse te zien. Nou ja, dit is eigenlijk niet helemaal waar. Half Castenray is ongelogen, maar de beslissings-wedstrijd was het niet helemaal. Uit de 3 nog te spelen wedstrijden hoefden we maar 1 punt binnen te slepen en het kampioenschap zou een feit zijn. Tegenstander Lottum stond op een eervolle 2e plaats en dat wilden we graag zo houden. Het zou echter geen kippetje worden om van de oranjehemden 2 punten af te snoepen. Maar ons team was op volle sterkte en we besloten ons niet te laten kisten. Toen Lottum om de hoek kwam kijken bleken ze allen een kist bij zich te hebben en een behoorlijk irritante trainer. "Een macho", zo zei Bianca. Maar onze Jan bleek na 60 minuten spelen toch wel wat macho-er dan mister Lottum. Ons senioren 1 team kwam sterk uit de startblokken. 1-0 kwam uit handen van Lucienne vanaf de 2.5 meter stip. Van afstand trok Lottum de stand gelijk, waarna we middels 3 treffers van Kerstin, Winke en Lucienne uit wisten te lopen naar 4-1. Op de tribune werd onder leiding van Sjaan ziene Hay reeds het Wilhelmus inge zet. Was dit al voor ons of zou het voor Rintje zijn geweest? Maar Lottum liet zich niet kennen. Een strafworp bracht hun op 4-2 en een doorloper op 4-3. De volumeknop op de tribune werd dichtgedraaid. Er heerstte uiterste stilte toen we wederom een strafworp toegeëigend kregen. Er ontstond even verwarring: Wie zou 'm nemen? Angélique toonde zich dapper en zoals altijd heel beheersd. Zo veranderde ze het scorebord in 5-3. Donna wilde meer en middels een mooie doorloopbal deed ze het net bollen (6-3). De eerste polonaises werden voorzichtig ingezet, ditmaal niet met Jessie voorop. Het is echter al vaak gebleken dat een wedstrijd in de micro pas beslist is in de laatste seconde. De dames in het oranje werden behoorlijk onder druk gezet door hun trainer. Dit resulteerde onder andere in stress en in 6-4. Nadat Kerstin van afstand wederom raak schoot (7-4), werden de rozenmeisjes nog meer gepusht door mister macho. "Jaag ze op", luidde zijn advies. Was hij misschien lid van het jagersgilde? Het bleek echter wel effect te hebben. Door middel van een door loper en een strafworp kwamen ze gevaarlijk dichtbij tot 7-6. Oei, foute boel. De polonaise werd afgehaakt. Er hing wederom een doodse stilte toen Lucienne nogmaals vanaf de stip de bal in de goeie hoek legde (8-6). Lottum bewees maar weer eens door een "zittend" afstandschot een zeer taaie tegenstander te zijn (8-7). Kerstin besloot de wedstrijd door van afstand voor 9-7 te tekenen. Bij het eindsignaal brak de hel los op de tribu ne. Iedereen wilde meedoen aan de polonaise, maar toen ze allen achter elkaar stonden konden ze niet meer voor- of achteruit: de tribune was op. De gemeente Grubbenvorst overweegt nu om de sporthal uit te breiden om dit in de toekomst te voorkomen. Mentale steun die we hard nodig hadden, kregen we zoals altijd van trainer Jan en leidster Wendy, maar ook van kei veel toe schouwers. Dit vonden we echt KEI LEUK. Bedankt voor jullie sup port. Hay bedankt voor het foto's knippen. Wij hopen jullie allemaal te zien op de receptie op 18 maart. Hou deze datum vrij Do. 23 febr.: Repetitie om 19.45 uur. Za. 25 febr.: carnavalsmis om 19.15 uur Do. 2 mrt. repetitie om 19.45 uur. t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 7