Na verlies van nummer twee Venray en drie Lottum aid prinse kompeneej 3 Even later was de beurt aan Castenray. De niet al te sterk fluitende scheidsrechter zag Marco onderuit gehaald worden en besloot ook hiervoor een strafschop te geven. Zelfs Ivan wist deze kans niet te verzilveren en mikte'de bal op de binnenkant van de paal. Ook het slotoffensief dat S.V.C. inzette gaf niet het gewenste resultaat waardoor America eigenlijk een punt te veel kreeg. A.s. zondag mag Castenray opnieuw een thuiswedstrijd spelen, nu echter tegen Holtees. Er zal in ieder geval iets zorgvuldiger met de kansen omgesprongen moeten worden om deze moeilijke tegenstander onder zich te houden. JDèt wiJt. ,gre©y toch neet ruis so ff D.I.S. Het duurde echter wel een heie tijd voordat het eerste doelpunt viel. Castenray had wind in en el ke bal die Geijsteren veroverde, werd naar voren gepeerd. Hierd oor was het moeilijk aanvallen. Er bestond steeds het gevaar dat Ge ijsteren via een uitval op een ge lukkige voorsprong zou komen. Maar Henk hield de spits goed in toom. Vlak voor rust was het toch twee keer raak. Marcel speelde twee verdedigers uit en kwam al leen voor de keeper. Dit keer bleef hij rustig en scoorde de ope ningstreffer. Een paar minuten later werd Pepijn de diepte inge stuurd. Zijn vlijmscherpe voorzet belandde bij Geert. Hij had vanaf rand 16-meter het hoekje voor het uitzoeken. Hij plaatste de bal mooi naast de keeper in de verre hoek. Wind Met de wind als Castenrayse bondgenoot in de tweede helft kwam Geijsteren er niet meer aan te pas. Roel moest welgeteld één keer in aktie komen. Daarvoor had Leo de voorsprong al uitge bouwd. Hij haalde in het straf schopgebied verwoestend uit. Pe pijn scoorde ook. De grensrechter meende echter gezien te hebben dat Pep in buitenspelpositie stond toen hij de bal ontving. Het doel punt werd dus afgekeurd. De sco re werd nog uitgebouwd door Marcel die na een pass van Geert de bal in de verre hoek schoot. Björn, die al enkele keren de kee per, die een behoorlijke sta-in-de- weg was. uitgetest had met harde schoten, tilde de score naar vijf tegen nul. Hij slalomde door de verdediging en haalde onhoudbaar uit. Kampioenschap Een verplichte overwinning op Geijsteren. De volgende wedstrijd wordt thuis tegen Resia gevoet bald. Deze helden uit Wellerlooi schopten Lottum vorige week on deruit. De uitwedstrijd werd met een gelijkspel (2-2) afgesloten. Het zal dus weer werken geblazen worden. De wedstrijd is in Casten ray en begint zoals de vaste toe schouwers wel weten om 12.00 uur. Korfbalsters. nog proficiat met het behaalde kampioenschap. Ik hoop dat twee het net zo goed gaat doen als jullie. Er waren in Grubbenvorst trouwens heel wat voetballers aan het kijken. Als tegenprestatie stel ik voor dat jul lie ook allemaal naar het *weede elftal komen kijken. Leider De traditionele laatste woorden zijn voor de nieuwe leider Rene Duykers: "We mogen nu dan wel drie punten los staan maar we moeten niet langs de voetbalpan toffels gaan lopen. We moeten er voor oppassen dat we niet het voorbeeld van Lottum en Venray gaan volgen en punten laten lig gen. Tegen Resia gaan we er weer ouderwets tegenaan." Receptie jeugdprins en jeugdprinses 19 februari a.s. Bijeenkomen om 15.00 uur in cafe Hesen om dan gezamelijk te vertrekken naar "de Wis". OPGELET: hier gaan we niet als Boerenfamilie naat toe, maar als A.P.K. Dus denk aan kiel, muts en medailles. CASTENRAY 2 - GE1JSTEREN 3 5-0 Doelpunten: 41. Marcel Dinghs; 43. Geert Stiphout; 53. Leo Jakobs; 69. Marcel Dinghs; 77. Björn Vroemen. Aantal toeschouwers: 19. Opstelling: Roel Hoeymakers; Freek Wismans, Rene Arts. Henk Arts en Sjaak Cremers (46. Jos Derix); Joos Classens (08. Björn Vroemen), Geert Stiphout, Leo Jakobs en Xavier Weijs; Pepijn Houwen en Marcel Dinghs. Stand: 1. CASTENRAY (16-26); 2. Lottum (16-23); 3. Ysselsteyn (16-22); 4. Venray (15-21); 5. Resia (15-19); 6. yar ding (14-17); 7. SSS (14-15); S. BW (15-12); 9. Stormvogels (11-10); 10. Geijsteren (14-5); 11. DlS(15-5); 12. Leunen(l5-1) Topscorers: 1. Marcel (23); 2. Björn (10); 3. Leo (8); 4. Freek (7); 5. Pepijn (6); 6. Ed, Geert, Jos (3). Door KEES JANSMA Tegen Geijsteren werd in te genstelling tot de uitwed strijd nu niet vergeten om te scoren. Castenray behaalde een simpele 5-0 overwinning. Castenray drie punten los

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 3