1 vb REG10-POLITIE NOORD LIMBURG DISTRICT VENRAY AAN: De inwoners van de kerkdorpen. Zoals U zeker bekend zal zijn heeft de Nederlandse Politie juist een reorganisatie achter de rug. Voor politie Venray betekende dit dat zij ophield te bestaan. Daarvoor in de plaats kwam de Regio Politie Noord Limburg. Deze Regio bestaat uit een aantal districten waaronder eveneens het district Venray behoort. Het district Venray omvat de gehele gemeente Venray alsmede de voormalige Rijkspolitiegroepen Horst en GennepIBergen. De reorganisatie had mede tot doel de politie dichter bij de burger te brengen. In het kader daarvan ben ik aangewezen als gebiedsmentor van de kerkdorpen in de gemeente Venray. In de praktijk komt het er op neer dat ik het aanspreekpunt zal zijn voor de inwoners van de kerkdorpen. Met name bij structurele problemen of slepende kwesties kunt U bij mij terecht. Daarbij denk ik aan een voortdurende overlast van welke aard dan ook. Ook op het gebied van te nemen verkeersmaatregelen, inbraakpreventie of andere zaken welke aanpak behoeven omdat daarmee het algemeen belang gediend is. kunt U bij mij terecht. Bij te nemen maatregelen bij evenementen, kunt U eveneens een beroep op mij doen. Veelal zal ik dan contacten leggen met andere politiemedewerkers, welke U dan van dienst kunnen zijn. Voor eenmalige incidenten zoals bijv. een parkeerprobleem of een geluidsoverlast, dient U natuurlijk een beroep te doen op de politie in zijn algemeenheid. Ik ben te bereiken via het politiebureau te Venray. tel31111. Natuurlijk kunnen mensen die iets vertrouwelijks kwijt willen altijd met mij contact opnemen. Hoewel de reorganisatie een feit is. functioneert een en ander nog niet optimaalDoor allerlei constructies binnen de organisatie hebben wij. met name in de nachtelijke uren. minder politie op straat dan voorheen het geval was. De toenemende criminaliteit binnen onze grenzen geeft ons handen vol werk. De verwachting is echter dat wij in het kader van een heroverwe ging 'straks' meer mensen krijgen toegewezen. Sinds 1973 ben ik werkzaam bij de gemeentepolitie Venray. Veelal verrichtte ik mijn werkzaamheden als politieman op straat. De laatste jaren was ik teamchef. Naast mijn werkzaamheden als gebiedsmentor ben ik nog werkzaam als wachtcommandant, ben ik betrokken bij diverse projecten en verricht ik net als voorheen werkzaamheden in de basispolitiezorg. Overigens ben ik voornemens om t.z.t. wekelijks of maandelijks een politiebericht in Uw weekblad te plaatsen. Een bericht waarin voorval len/gebeurtenissen welke in Uw gemeenschap hebben plaats gevonden, worden opgenomen Vlooienmarkt 19 maart a.s. Heeft u weer spullen over voor de Vlooienmarkt, die nog intact en bruikbaar zijn, bewaar ze dan voor de LVBWij komen ze dan bij graag weer bij u ophalen! Politie Venray Mart Pijnappels. Quiz-avond 8 maart Op woensdag 8 maart hebben wij in "de Wis" een quiz-avond. Doe je graag mee, kom dan om 20.00 uur naar de zaal 13 ytOUVVe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 13