ruitere lub Jeugdvoetbal CASTENRAY - DIS, D, E en F jeugd. Zaterdag hebben wij, bij een beetje motregen, onze speurtocht gehouden in en om het Kasteel in Horst. Iedereen heeft vol goede moed de route vrijwel foutloos gelo pen, ondanks dat jullie met zijn allen het bos in zijn ge stuurd doordat wij twee keer rechts aangaven in plaats van een keer rechts en daarna links. Na ongeveer 2/3 van de route was er warme chocolademelk met grote wafels, verzorgd door Leo en Gerry. De oplossingen op de opdrachten zijn als volgt: Hoe oud zijn de jeugleiders? Donny Clephas 19 jaar Leo BUddiger 41 jaar Rob Steeghs 42 jaar Jos Verstappen 44 jaar Toon Dinghs 44 jaar Welke route's zijn er nog meer? gele route witte route route voor rolstoel gebruikers Hoe heet deze vijver? 't Eendelkuulke Hoe heet dit water? Kasteelse Bossen Hoe heet dit kasteel? Kasteel "TER HORST" Welke dieren zie je hier rond lopen? eenden, schapen, geiten pauwhaan, kippen, parel hoenders, ganzen, kalkoe nen. Hoe heet de hengel sportvereniging H.S.V. 't Bliekske Hoe heet deze beek? Molenbeek De uitslag van de speurtocht is Groep 8, Groep 4 en 5, Groep 3 en 6, Groep 7, Groep 1 en 9, Groep 2, 23 punten 20 punten 18 punten 17 punten 16 punten 14 punten Verder willen wij alle ouders die deze dag mee hebben gewan deld bedanken voor hun medewerking. Jeudleiders D, E en F. SPRINGAVOND Maandag 13 febr. zal in de manege te Sevenum een springavond worden georganiseerd o.l.v. Fr. van Stiphout. Deze avond begint om20.15 uur en is voor alle leden. VRAAGPROGAMMAS 18/19 maart Dressuur te Ven-Zelderheide ponys Opgeven voor 20 febr. 3t/m5 maart Dressuur te Susteren paarden Opgeven voor 11 febr. 10t/m12 maart Springen te Deurne paarden opgeven voor 11 febr. c

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 3