kerkberichten I VRIJDAG 17 FEBRUARI ALD-WIEVERBAL. Er begint links en rechts al flink wat te léve ien de brouwerij te komme want iederiën wil goed verklèd op ut ald-wieverbal komme. De vlöllie van de road zien ök wer ontzettend moj verklêd. Dur is ök en utwisseling mit de road van elf van Oeldere, en andere Oelderse meense komme ök verkled mit nor ut Cassels Ald-wieverbal. Wat vur en verrassing zal dör dit joar wer zien Kom durrum zelf op 17 februari nör ut Ald-wieverbal dan kunde ut allemöï zelf mitmake. Ut alsdwieverbal promotieteam cn«> Redactie-adres: Castelostraat 30 tel.: 71822 Nr. 6 Inleveren copy voor dinsdag 19.00 uur io februari 1995 Zaterdag 11 febr.l9.00uur:0verleden ouders Janssen-Emonts en kinderen. Jacob Emonts Harrse Pingen Jan Thieien (namens kaartclub Horsterweg) Marie en Sjang van Kuyck en overleden ouders van Kuyck-Verrijdt. Woensdag 15 febr.9.00uur:O.L.Vrouw van Altijd Durende Bijstand. (zij die offerden) Misdienaars:Rianne en Peggie. SENIOREN 1 KAMPIOEN De wedstrijd tegen Lottum 2 kan voor het eerste team een kampioenschap opleveren. Komt dat zien! Het kan echter ook zijn dat deze wedstrijd a.s. zondag 12 februari om 9.30 op 't Haeren te Grubbenvorst gespeeld wordt. De definitieve datum en tijdstip valt na dat de Schans gemaakt wordt. Daarom zal er een affiche komen te hangen bij cafe 't Doelhuis en wel op donderdag of vrijdag. Dus raadpleeg deze voor het weekende, om dit spektakel niet te missen of te wel mee te kunnen beleven.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 1