CASTENRAY TOONT KARAKTER 3 Om ons zenuwstelsel enigszins te sparen, waren we niet van plan het zo spannend te maken als de vorige keer. Dit voornemen 1iep echter grandrioos de mist in omdat de Grubben er een heel andere denkwijze op na hielden. De eerste treffer was voor ons. Een doorloopactie van Lucienne werd overgenomen door Bianca haar dame, waarop laatstgenoemde op de juiste manier naar achter trok, de bal kreeg en scoorde. De Grubben waren er, wat betreft de revanche, als de kippen bij Ze overrompelden ons met 2 doelpunten, zodat we al vroeg in de wedstrijd tegen een achterstand aankeken. Kerstin, met de nieuwe coupe, zette het scorebord op 2-2 door middel van een afstandschot. De Grubben zaten ook goed in het schot die dag. Zo creeerden ze in mum van tijd 2-3 en 2-4. Maar wij hadden nog een geheim wapen achter de hand. Een mysterieus figuur met de naam "non van nu". En wist u dat ze in het klooster elke dag oefenen op de straf- worp? Het heeft in ieder geval z'n vruchten afgeworpen. De non van nu, bij een enkeling beter bekend onder de naam Joan, scoor de 3-4 vanaf de 2.5 meterstip. Winke zette de stand weer even op safe door van afstand de gelijkmaker te scoren. i Met deze stand gingen we de rust in. De 2e helft kwam Jessie het team versterken. Terwijl wij ons vergaapten aan het prachtige kroontje wat ze op haar hoofd had staan, kwamen de Grubben weder om langszij met 2 treffers. Hoe kwam het toch dat de Grubben steeds weer op voorsprong kwamen? Het kostte de nodige energie om steeds weer terug te komen. Maar het lukte ons. Onder het motto "geef nooit op" scoorde Kerstin 5-6 van afstand en trok Angelique de. stand gelijk middels een "van onder de korf doelpunt". Nog éénmaal kwam de Grubben op voorsprong. Maar toen Donna vanaf de lijn de stand op 7-7 zette, konden ze niet meer de kracht vinden om wederom uit te lopen. De tijd begon te dringen. Trainer Jan spoorde Lonneke aan gebruik te maken van haar goeie afstand schot. En zo goed opgevoed als ze is, luisterde ze naar Jan. Heel cool zette ze ons op de belangrijke voorsprong. De Grubben deden nog enkele moeizame pogingen, maar wat hun betreft was het op. Ons laatste doelpunt kwam wederom op naam van Joan, alias de non van nu. Door middel van een strafworp in 2 etappes zette zij de stand op 9-7. Dankzij karakter en doorzettingsvermogen hebben we ook dit keer de punten mee naar huis mogen nemen. Tot slot feliciteren wij Jessie met het behaalde diploma van JEUGDPRINSES VAN HET JAAR 1995. Veel plezier met de carnaval. XXX KROES xxx r IjQtiaua Zjz Aspiranten De wedstrijd begint zoals gewoonlijk gewoon. De blunder van deze week is dat Marlies én Marloes de rokjes vergeten zijn. In de wedstrijd gebeurt niet veel. Wij zitten er steeds met onze armen voor zodat Lottum de bal niet weg krijgt en Lottum zit met hun handen ook voor de bal. Na de wissel hebben wij veel kansen, maar ze zitten niet. Lottum doelt, raak, 1-0. Nou ja, nu wij. Er komt niet veel aktie. Lottum doelt weer en de bal kwam weer in die mand. De hoogste tijd dat wij fanatieker gaan worden. Dat helpt en Linda maakt een mooie doel, 2-1. Dat is tevens het einde van ons extra fanatieke gedoe want de wedstrijd is al afgelopen. GEVONDEN fietssleute 1 (bij "de Wis") terug te verkrijgen bij Sandra Classens Horsterweg 41

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 3