1 vbs Cursus ziekenverzorging thuis A.s. maandag 16 januari begint onze eerste les van deze cursus in de kelder van de Clockert. De aanvang is 14.00 uur. Het einde van de les blijft 16.00 uur, dus totaal 2, uur per les. Eventuele inlichtingen bij M. Hendrix, tel.: 71792. Helpers jaarvergadering LLTB 23.01.95 De volgende personen worden om 19.30 uur in "de Wis" verwacht: Nel Wismans - Miep Jenniskens - Hanny Dirkx - Maria Dinghs - Brigit Strijbos. Tot dan Voor inlichtingen: M. Hendrix tel.: 71792 Helpers jaarvergadering Ouderenbond 25.01.95 De volgende personen worden om 18.00-18.15 uur in "de Wis" verwacht: Mariet Strijbos - An Lenssen - Roos Vul lings - Ria Camps - An Kunen - Mariet Hendrix. Tot dan Voor inlichtingen M. Hendrix tel.: 71792. Thema-avond "het gevangenwezen" 1 februari Op woensdag 1 februari hebben wij een avond met als onderwerp "het gevangenwezen" Deze avond wordt verzorgd door iemand van de strafinrichting t.e Eversoord. Onderwerp is o.a. het reilen en zeilen binnen deze gevangenis, waar ook moeders met jonge kinderen zijn ondergebracht. De avond begint om 20.00 uur in "de Wis". Wij hopen op veel leden op deze avond. 3e avond cursus Pol it lek Kri ng V e nr ay; Op woensdag 1 februari is ook. al weer de 3e avond van de cursus Politiek in zaal "In den Engel", om 20.00 uur. Onderwerpzorgbeleid nu en in de toekomst". De inleiding wordt verzorgd door Rinie Eijs, verbonden aan Metis Bureau Vrouwenhulpverlening Nederland. Onkosten f. 2,50. Jaarvergadering Op deze jaarvergadering is Gert Classens gekozen in het be stuur als opvolgster van Mia Marcel lis. Ook werd er aangegeven dat we vaker de hulp van leden in zullen roepen bij o.a. oberen, zaal klaarzetten op LVB-avond, collectes e.d. Dat iedereen spontaan meewerkt blijkt uit het feit dat we genoeg personen hebben voor de avonden 23.01, 25.01 en 11.02. Bedankt en ga zo verder! Dinsdag 31 januari a.s. komt Sandra Kessels van Gemeenschapshuis Oostrum een avond verzorgen over werp H Relatie tussen inkomsten van het agrarisch gezinsuitgaven". Aanvang 20.00u. Daar dit onderwerp ongetwijfeld uw aandacht heeft, velen van u te kunnen begroeten. Deze uitnodiging is bestemd voor alle agrarische vrouwen. de SEV in het onder- bedrijf en hopen wij VaV

Castenrays dorpsblad De Schans | 1995 | | pagina 8