Mar it Angeline en Wim Heynen-Sommers "VASÏEUóVkSMËkNf IN ÜÖSTRUM Op 15 december 1994 heeft Arno een zusje gekregen! Leikeswei 2 5811 BJ Castenray Op zondag 8 januari 1995 organiseert de Venrayse Vorstenraad een gezellige "VASTE- LAOVESMERNT" in het gemeenschapshuis aan de Watermolenstraat in Oostrum. Op de vastelaovesmernt kan een ieder die iets wil kopen of verkopen op het gebied van carnaval- sarttikelen en -kleding terecht. Te denken valt hierbij onder andere aan kostuums, maskers, decoraties, muziekinstrumenten en praalwagens, voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kunt U zich voor de komende dolle dagen in een bijna niéuw jasje steken. Onze ervaring is inmiddels dat de vraag naar carnavalskleding voor kinderen groot is. Indien U liever niet zelf in een kraam staat kan de verkoop via de organisatie verlopen. U kunt dan Uw verkoopwaar maximaal vijf artikelen) al vanaf heden aanbieden bij CARO VERSTEGEN TEL: 71409. De organisatie zal Uw artikelen op de markt via opbod trachten te verkopen. Van de opbrengst gaat maximaal 2,50 naar de organisatie. Het eventuele restbedrag wordt aan U uitgekeerd via de contactpersoon in Uw dorp. Niet verkochte artikelen worden niet geretourneerd. U kunt ook artikelen ter verkoop via de organisatie aanbieden op de marktdag zelf tussen 12.00 en 13.00 uur. Ook hier gelden dezelfde spelregels. Grote stukken kunt U met behulp van fotomateriaal of ter plaatse aan te bieden. In dat geval wordt U verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (Tel: 04780 84079). De enige echte oergezellige vastelaovesmernt in Noord-Limburg begint om 13.00 uur. Naast kijk-, koop- en verkoopplezier kunt U alvast het carnavalssfeertje proeven. Graag tQt 8 januari aanstaande in het gemeenschapshuis in Oostrum. sleutels, in de Past.. Verbeggenstraat j terug te verkrijgen: Caste 1ostraat 3 GEVONDEN J J

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5