svc senioren HET TIJ IS GEKEERD Uitslagen: Castenray 1 Geijsteren 1 4-2 Castenray 2 Venray 13 5-0 Castenray 3 Venray 15 0-5 Castenray 4 Wanssum 5 5-0 Vrijdag 6 januari: trainen aanvang 19.30 uur. Zaterdag 7 januari: zaalvoetbal van 13.30 uur tot 19.30 uur. Wedstnjdshema komt i.v.m. het niet verschijnen van "De Schans" op 30 decern^ op 6 januari in "De Schans". Indien er nog spelers (of niet speiend leden) zijn die niet gevraagd zijn y«or het zaalvoetbal kun je je alsnog aanmelden bij E. üakobs te! 71477. Kun je niet voetballen op 7 januari meld je dan tijdig af. Dinsdag 10 januari: Wittenhorst 3 Castenray 1 20.00 uur Op dinsdag 10 januari is er dan geen trainen. Donderdag 12 januari trainen aanvang 19.30 uur. Vrijdag 13 januari geen trainen i.v.m. spokentocht. 15-01-94 Beker 115 Beegden 1 - Castenray 1 14. 00 uur Beursken* J h Vriendschappelijk: Oostrum 4 - Castenray 2 12.00 uur. De spelers zuilen per bus naar Beegden gaan. Er zijn nog plaatsen vrij tenen een vergoeding., indien u interesse heeft kunt u zich begin januari opgeven. Castenray heeft op de laatste speeldag voor de winterstop het roer nog weten om te gooien. Hierdoor kreeg de trieste reeks 1 punt uit 5 wedstrijden) toch nog een happy end. Slachtoffer hiervan was Geysteren dat zich nu door Castenray op de ranglijst gepasseerd ziet. De Castenrayse hoofdmacht (die werd versterkt door de goed spelende Ed Classens en de goec keepende Roel Hoeymakers) begreep dat dit de laatste kans was om dit jaar nog iets te veranderen aan de (te) lage klassering. De op papier gelijke tegenstander Geysteren bood hiertoe een goede mogelijkheid. Gretig is het woord dat het beste beschrijft hoe Castenray de wedstrijd begon. Op de meeste fronten was Castenray de baas over zijn tegenstander en het zat van het begin af aan lekker in zijn vel'. Een klein half uur werd er zo gevoetbald. Toen kwam in de 28e minuut de verdiende voorsprong. Ivan ging langs zijn tegenstander en loste een schot op het vijandelijke doel. De keeper kréég de bal niet onder controle wat Marco de gelegenheid bood om 1-0 binnen te tikken. Een paar minuten later waren het dezelfde, spelers die een hoofdrol speelden bij Castenrays tweede treffer. Alleen hadden zij van rol verwisseld. Nu wa? het Marco die het voorbereidende werk verrichtte en de eer aan Ivan liet om af te ronden... 2 - 0. Zou het dan toch gaan lukken? Waar schijnlijk wel, want nog geen 10 minuten later was het weer raak. Ondanks de moeilijke positie waarin Twan zich bevond besloot deze het toch maar te proberen. Het was het proberen waard want op zijn schot in de lange hoek had de Geysterse doelman geen antwoord. Een paar minuten las er kreeg Twan het weer op zijn heupen. Hij be^ön aan een schitterende solo-actie waarbij alles wat Geysteren was het moest ontzien1 en liet dé keeper'andermaal kansloos. Castenray zag de dubbele cijfers al op het scorebord verschijnen en waande zich in de 7e hemel. In de 44e minuut werden ze door Geysteren echter weer terug op de grond gezet waardoor de ruststand 4-1 bedroeg. 2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 2