svc junioren 16 Bij Sport en Fitnesscentrum vieren? Ja dat kan 's ochtends, 's middags, 's avonds Bcdrijfs Fitness Steps Training Konditie Training Scholieren Fitness Kinder Feestjes Fit- Aerobic lessen .Algemene Traimngslessen Senioren (35n/m±70jr.) Fitness Training Kracht Training Callanetics Boksen Kick Boksen Sauna Zonnebank Be laatste wedstrijd voor de winterstop is afgelopen maandag door het B-elftal tegen HRG B gespeeld en eindigde in een 3-3 gelijkspel. Zaterdag 7 .januari: ^oor B, E en P-spelers is er kienen of een orientatietocht Als het goed weer is, houden we een orientatietocht. Mocht het weer slecht zijn, dan gaan we kienen. Je wordt in ieder geval om 10 uur op het sportpark verwacht. Verder wensen we iedereen prettige feestdagen toe en een gezond en sportief 1995» Kinderfeestjes en teamfeestjes Jiu - Jilsu Gouden leeuw 6 Venray Tel: 04780 - 86110 START MET DIV. BEGINNERS GROEPSTRAININGEN Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamhaden DAKDEKKER8BE0RIJF J. 't JO N O VENRAY - Is uw kind binnenkort jarig en u wilt eens wat anders dan een feestje.... thuis?? Dit is mogelijk want sinds kort heeft Sport en Fitnesscentrum Peter Stiphout1 zijn activiteiten uitgebreid naar 16 activiteiten en wel met iets unieks voor Nederland namelijk: kinderfeest en teamfeest vanaf 7 t/m 12 jaar. De reacties zijn geweldig. De kinderen zijn enorm enthousiast. Gezellig met je vriendjes en vriendinnetjes sportief be zig in het fitnesscentrum, zoals kinder aerobic met spelletjes verantwoorde oe feningen met fitnesstoestellen (dit wordt aangepast naar leeftijd). Na de training hebben we dorst en krijgt elk kind een consumptie. s En als afsluiting krijgt elk kind een leu ke oorkonde mee naar huis voor het deelnemen aan het fitnessfeestje. Dit zelfde feest kan uiteraard ook worden georganiseerd voor jouw klas met do cent, vereniging met leidster of sport- team met trainer. De medewerkers van het Fitnesscen trum zorgen voor een onvergetelijke dag. Wil je meer informatie over een kinder feest of andere activiteiten bel dan 04780-86110 of kom langs bij: Sport en Fitnesscentrum Peter Stiphout, De Gou den Leeuw 6 Venray. Nuaaplelnatraat 26 Hórat-America Telefoon 04794 -1614

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 16