Doelpuntenmachine komt wederom pas laat op gang Ra bo bank Zevenrode. CASTENRAY 2 - LEUNEN 7 10-1 Doelpunten: 6. Björn Vroemen; 36. Leunen; 39. Björn Vroemen; 53. Leo Jakobs; 55. Marcel Dinghs; 57. Freek Wismans; 74. Leo Jakobs; 75. Joos Classens; 77. Marcel Dinghs; 81. Marcel Dinghs; 88. Marcel Dinghs. Aantal toeschouwers: 22. Opstelling: Roel Hoeymakers; John Reynders (61. Henk Arts), Wilbert van Osch, Jos Derix (25. Rene Arts) en Freek Wismans; Joos Classens, Geert Stiphout, Marcel Dinghs en Leo Jakobs; Pepijn Houwen en Björn Vroemen. Stand: 1. Lottum (13-21); 2. CASTENRAY (13-20); 3. Venray (12-19); 4. Resia (13-16); 5. Volharding (13-15); 6. Yssel- steyn (12-15); 7. SSS (12-13); 8. BW (13-12); 9. Stormvogels (10-9); 10. Geijsteren (12-4); 11. DIS(12-3); 12. Leunen(13-1). Topscorers: 1. Marcel (18); 2. Björn (8); 3. Freek, Leo (7); 5. Pepijn (5); 6. Ed (3); 7. Edwin, Jos, Martijn (2). Door KEES JANSMA Na een zwakke eerste helft werd Leunen toch nog afge droogd met dubbele cyfers. Castenray zegevierde met 10-1. Het leek er in het begin op dat het een makkie ging worden. Al in de zesde minuut demareerde Leo op links. Hij gaf een afgemeten voorzet die door Björn ingetikt werd. Daarna viel de machine stil. Erg veel kansen werden niet ge creëerd. Leunen viel zelfs aan. Een hoog schot viel omlaag en werd door Roel naast gewerkt, f lij verkeek zich door de harde wind op de corner die daarop volgde en sloeg de bal in eigen doel. Leunen stond zowaar op gelijke hoogte. Maar luttele minuten later was het weer Björn die het tweede op voorsprong bracht. Hij slalomde door de verdediging en scoorde fraai. Al na 25 minuten was Jos met een blessure uitgevallen en had Rene zijn plaats ingenomen. Subtiel In de tweede helft ontstond een geheel ander beeld. Castenray zet te Leunen compleet vast op eigen helft en die keer dat Leunen over de middellijn kwam, was wanneer ze weer eens een aftrap moesten nemen. Leo vergrootte de voor sprong door goed tc reageren op een terugspeelbal. Twee minuten later scoorde Marcel door een uittrap van Leunen op te vangen en al pingelend in het doel te prikken. Eén minuut later pakte de doelman een terugspeelbal op. Freek schoot de bal, ongeveer ter hoogte van de penalty-stip geno men, onhoudbaar in. Een kwar tiertje later rondde Leo, na een voorzet van Marcel, mooi af. Zelfs Joos kreeg dotjes van kansen. In de 75° minuut was het eindelijk zo ver. Hij scoorde met een subtiel tikje langs de keeper. Joos was niet weg te slaan uit de kantine en de dorpstaveerne en vertelde ie dereen die het maar horen wilde 'het verhaal van de goal van Joos'. Daarna maakte Marcel nog drie goals waardoor het totaal op tien kwam. Tenues In een goede tweede helft werd Leunen met hun neuzen op de feiten gedrukt. Volgende week ontvangt Castenray Venray dat een wedstrijd minder speelde maar een vcrlicspunt minder heeft. Tegen Venray zal alles uit de kast gehaald moeten worden. De wedstrijd begint om 12 uur. Het tweede speelt dan al voor de tweede keer in de nieuwe tenues en wie de shirtjes nog niet gezien heeft wordt met klem aangeraden eens te komen kijken want het tweede elftal in nieuwe kleren te gen Venray, dat wilde toch nie misse... Leider Traditioneel zijn de laatste woor den voor leider Henk Arts. "De volgende week moeten de mou wen opgestroopt worden. De vier punten voor de winterstop waar ik het laatst over had. moeten er zes worden." mm W&W&msm Leunen wordt afgeslacht SVoNSV*V< ...sw.X-. v.v.v.v.v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 8