Zondag 18 December 1994 5 In de tweede helft trok Castenray het initiatief naar zich toe. Merselo werd meteen onder druk gezet wat resulteerde in de vroege gelijkmaker. Ronnie schoot een vrije trap vanaf 18 meter recht op de doelman. Deze kon de zwabberende bal niet goed beoordelen. Een poging om het leer te vangen mislukte en een 60-tal toeschouwers zagen hoe John er als de kippen bij was om de 1 - 1 binnen te tikken. Castenray bleef de sterkste ploeg en had het betere van het spel. Koot zat dicht bij een treffer en het zag er even naar uit dat de blauw-witten de volle winst gingen pakken. Merselo leek meer dan tevreden met één punt en naarmate het einde naderde leek ook Castenray zich by een puntendeling neer te willen leggen. Dit had heel eenvoudig gekund door de lange bal naar voren te hanteren. Niet mooi, wel effectief. Maar een vrije trap op de achterlijn één minuut voor tijd werd in plaats van naar voren naar de drukke linker flank geplaatst. Merselo kwam zodoende eenvoudig in balbezit en na wat kaatsen kon een speler vrij uithalen. Menigeen verwachtte een voorzet, maar hij koos voor een schot in de korte hoek. Rob stond op het verkeerde been en sloeg met beide vuisten de bal in de kruising. En weer stond Castenray met lege handen. Geysteren zal zondag het slachtoffer moeten worden van deze hopeloze reeks (1 uit 5 Er wordt bij vlagen goed gevoetbald, dat bleek ook weer afgelopen zondag en de wil om te winnen is er ook. Te sterk misschien wel. Maar het is niet nodig om risico's te nemen wanneer je tevreden kunt zijn met één punt. Laat dit dus een goede les zijn. Denk aan het bekende spreekwoord: een ezel laat zich geen twee keer de kaas van de steen eten. Of zoiets. Dus zondag speelt Castenray op de Heesakker zijn laatste competitie wedstrijd vóór de winterstop. JZ>*èt 1wilt :eej toch ucct. rnissc ff D.I.S. OPENINGSTIJDEN TIJDENS DE FEESTDAGEN vrijdag 23 dec. 19.00 - 22.30 zaterdag 24 dec. 11.30 - 13.30 s avonds gesloten 2e kerstdag 17.00 - 20.30 vrijdag 30 dec. 19.00 - 22.30 zaterdag 31 dec. 11.30 - 13.30 's avonds gesloten Nieuwjaarsdag 17.00 - 20.30 FRITURE 'T KLUMPKE Voor de feestdagen: koude schotel - ijstaarten bestellen voor 17 december Wij wensen u prettige feestdagen 1e Klasse E KNVB Afd. Limburg Sportpark "De Heesakker" Aanvang 14.30 uur "Dèt wilt geej toch neet misse !H ■l MLUMVrfe' I Castenray 1 - Geysteren 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 5