GEEN PUNTEN VOOR DE HOOFDROLSPELER 11 .Voor de wedstrijd: Goh, is hij de scheids? Tijdens de wedstrijd: Jezus, waar is die scheids? Na de wedstrijd: Shit, wét een scheids. De hoofdrol in de derby tussen Oranje-Wit en Castenray was wegge legd voor meneer de scheids. Hij had z'n rol goed geoefend en wist een topprestatie in de vorm van een wanprestatie neer te zetten. Gevolg hiervan was dat beide teams mekaar in de haren vlogen. De Oranje-Witten dachten ons te kunnen vertellen waar we wel en waar we vooral niet mochten gaan staan. Maar zelfs dat heeft hun niet geholpen. Na 5 minuten speeltijd stond er reeds een 3-0 voorsprong op het scorebord. Ondanks deze overbluffing weigerde Oranje-Wit op te geven. Samen met de scheids bonden ze de strijd met ons aan. Maar ons altijd zo strijdlustige team bleef ondanks deze 2 tegen standers stevig in de schoenen staan. Af en toe was er een ver zwakking zichtbaar waar Oranje-Wit dan terecht van wist te pro fiteren. Dit bleek hun echter niet de overwinning te kunnen be zorgen. Ook dit keer waren de punten voor ons. Donna scoorde in de le minuut met een afstandschot. Winke wist haar tegenstandster 2 keer zeer goed op het verkeerde been te zetten en maakte beide keren haar doorloopbal af. Kerstin scoorde 2 keer van afstand en Lucienne nam 2 doorloopbal— len en 1 "korte" voor haar rekening. Dit alles gebeurde natuur lijk in nauwe samenwerking met de rest van de bemanning. Een 8-2 overwinning dus op de scheids en op Oranje-Wit. Ons toeschouwersaantal stijgt gestaag. Dit is overigens geheel terecht, want wekelijks zetten we een goeie prestatie neer. Verliezen komt al bijna niet meer voor in ons vocabulaire- Laten we echter niet te hard roepen dat we er al zijn, maar laten we wel hard roepen dat jij d'r moet zijn. Dit keer bijvoorbeeld had je kunnen genieten van een driestrijd tussen 2 teams en een scheids. Dus wèt dacht je d'r van? Een beetje actie op een lome zondag zal je goed doen. KOPPOSITIE GEHANDHAAFD KKK KROES Mtttt Met 6 punten uit 3 wedstrijden hebben we tot dusver het maximale aantal punten eruit kunnen halen. Van tegenstander Roka werd ver wacht dat ze het ons behoorlijk moeilijk zouden maken. Waarschijn lijk hebben ze dat ook geprobeerd; effect had het echter weinig. Van het begin af aan was het duidelijk dat we voor de volle winst gingen. Initiatief hierin nam Sindy middels een afstandschot. Lucienne zette het scorebord op 2-0 na een onderonsje met Wild Hair Sindy. Nog voordat Roka zich kon herstellen hoorden we in de verte het gezoem van bezige bij Kerstin. Ze zette haar angel in haar tegenstandster en tekende voor 3-0 van afstand. Winke vond het met al deze afstandschoten wel een afstandelijk gedoe worden. En aangezien ze meer op intimiteit is gericht, schakelde ze haar dame uit middels een technisch snufje waardoor ze alle tijd had om haar doorloopbal te benutten. Tja, de tech niek staat voor niets. Roka was trouwens ook nog steeds aanwezig. Maar dat ene balletje waar alles om draait was amper in hun bezit. En wanneer ie dat wel was, benutten ze 'm verkeerd of was er wel weer één of ande re oplettende verdedigster in het blauw die 'm wist te onderschep pen. En zo konden we rustig doorgaan met scoren. Op een klein dipje na, zat de wedstiijd goed in mekaar. Er werd goed op elkaar gelet wat goede acties opleverde. Sindy zorgde van afstand voor 5-0. Een missend afstandschot werd afgevangen door Lucienne waarbij haar dame zich verkeerd opstelde. Leren pupillen dan niet in Beesel dat ze tussen het meisje en de korf moeten gaan staan? 6-0 kwam dus van Lucienne van onder de korf. Ondertussen was Kerstin haar dame druk in de weer met Prrrik- weg, wat eerstgenoemde de kans gaf langszij te komen en middels

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 11