DERBY EINDIGT IN REMISE r groente en fruit, dagelijks vers Golden Delic (appels) tevens kerstbomen te koop Tienrayseweg 28 Horst Tel. 04709-88262 Geopend:. Ma. 13-18 uur. Di. t/m Vrij. 9-18 uur Zat. 9-16 uw Na drie opeenvolgende nederlagen in de competitie heeft Castenray weer eens een broodnodig punt gepakt. De vele toeschouwers zagen in een slechte maar spannende wedstrijd dat de verschillen tussen Oirlo en Castenray nog steeds niet groot zijn. Het was wel D.I.S. dat in de eerste helft het initiatief naar zich toe trok en bij vlagen goed combinatiespel op de mat legde. Dit leidde al vroeg tot een doelpunt van de thuisploeg. Deze treffer werd echter afgekeurd omdat grensrechter Toon de bal buiten de lijnen had zien gaan. Even later kroop S.V.C. opnieuw enkele malen door het oog van de naald, maar doelman Rob voorkwam een vroegtijdige achterstand. Het was zelfs Castenray dat de score opende. De attente Ivan ontfutselde de bal van de knoeiende D.I.S.-defensie en zijn schot werd door de doelman gekeerd. Op de rebound van Marco was hij echter kansloos: 0-1. In de resterende tijd waren de groenhemden nog enkele keren erg gevaarlijk maar S.V.C. hield vooralsnog stand en kon met een niet geheel verdiende voorsprong gaan rusten. Dit kwartiertje werd door de jongens uit de E-jeugd opgevuld, die hun balvaardigheid aan het publiek mochten tonen. Na de rust veranderde er niet veel aan het spelbeeld. D.I.S. zocht naar de gelijkmaker maar kreeg hier gaandeweg steeds minder vertrouwen in. De blauw-witten kregen hierdoor steeds meer grip op de wedstrijd en leek de voorsprong zelfs vast te kunnen houden. Helaas pakte het anders uit. Een ongevaarlijk lijkende terugspeelbal van Steffan moest door doelman Rob weggetrapt worden. Deze verkeek zich echter op zijn eigen schoenmaat waardoor hij volledig over het leer heen mikte. Een aanvaller van Oirlo had hierna geen moeite om de naar het doel toe rollende bal tegen de touwen te werken: 1-1. In het vervolg van de tweede helft golfde het spel op en neer zonder dat er nog echte doelkansen ontstonden. Zodoende bleef het gelijk in deze sportieve wedstrijd en konden beide ploegen een puntje aan hun totaal toevoegen. A.s. zondag mag Castenray liet weer thuis proberen tegen Merselo dat een plaatsje hoger op de ranglijst staat. Bij winst komt S.V.C. op gelijke hoogte... wilt. cej toch neet. misse ff D.I.S. MICHELS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1994 | | pagina 9